Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami baj van az internetemme...

Valami baj van az internetemmel, segítség kéne!?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy bekapcsolom a gépet az internet normálisan fut egy ideig (10-20 perctől akár néhány óráig is (változó)), de majd hirtelen belassul, vagy nem is tudom.

A Modem jól villg ahogy kéne a router is, az internetkapcsolatnál azt írja, hogy "Internetelérés", de az internetem egyszerűen... lefagy vagy nem is tudom.

Töltenék be egy weblapot, nem akarja betölteni.

Skype-hoz a kapcsolódási jelet írja (tudjátok az a kék kis kör), de viszont skypen tudok írkálni (legtöbbször) és ott írja az embereket, de hívást nem engedélyez.

Már pár éve DIGI-s netem van eddig jól működött, de kb 2 hete kezdte ezt el csinálni.

Esetleg van valami ötletetek mi lehet a baja? Valami vírus, vagy valami.

Egyébként 10 napja raktam újra a gépet, szóval olyan sok program nem lehet fent.


A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.



2014. máj. 27. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor a net így belassul, akkor ha újraindítom a gépet, megint jó lesz egy ideig.
2014. máj. 27. 15:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Digi-t felhívtad ezzel a problémával? ők mit mondtak? ha nem akkor őket kérdezd...
2014. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!