Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy letörölhetetlen...

Létezik, hogy letörölhetetlen a fájl?

Figyelt kérdés

Egy videóról(.mkv) van szó, amit letöltöttem uTorrent segítségével. Kipróbáltam már egy unlocker programot, és még csökkentett módban is megpróbáltam törölni, de sehogy sem sikerült.

Valami tipp, hogy hogyan lehetne törölni?



2014. máj. 26. 17:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Végül sikerült az Unlockerrel, köszönöm mindenkinek a segítséget!
2014. jún. 4. 22:42
 12/12 NetMax válasza:

Sziasztok!

Hasonló problémába ütköztem én is korábban.

A file eltávolítását megoldottam.

Az általatok leírt megoldások is működnek (Unlocker, Windows LiveCD boot,Linux boot, stb.), de ezt minden esetben, minden (*.mkv) file törlésekor eljátszani elég macerás dolog.

Szóval én a jelenség okára is kíváncsi voltam és szerettem volna megoldani azt, hogy a hagyományos, egyszerű egy gombos "delete" is működjön. Összehasonlítottam három Win7 rendszert ahol kettőn működött a normál törlés egy gépen pedig nem. Egy fél nap alatt el is jutottam a szűrésekkel odáig, hogy a VLC media player és a DivX player összes származéka, összetevője (DivX Player, DivX Web Player, DivX Converter, DivX HEVC Plug-in)a probléma okozója.

Azt még nem sikerült kiderítenem, hogy milyen szerencsétlen csillagzat összeállásnak kell bekövetkezni a registry-ben ahhoz, hogy a probléma bekövetkezzen, mert találkoztam olyan géppel ahol mindkét program installálva volt és nem okozott gondot az mkv kiterjesztésű fájlok kezelése.


A lényeg: A DivX player a ludas!!! :-) Ennek unistallálása után dobhatod a kukába a törölni kívánt fájlokat egyéb segédprogramok használata nélkül!


Remélem segítettem!

Üdv: NetMax

2014. jún. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!