Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy letörölhetetlen...

Létezik, hogy letörölhetetlen a fájl?

Figyelt kérdés

Egy videóról(.mkv) van szó, amit letöltöttem uTorrent segítségével. Kipróbáltam már egy unlocker programot, és még csökkentett módban is megpróbáltam törölni, de sehogy sem sikerült.

Valami tipp, hogy hogyan lehetne törölni?



2014. máj. 26. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Linux CD-vel indítod a gépet, úgy még a system volume information mappa is törölhető.
2014. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MrIndi ***** válasza:

A fájlrendszer hibájából is adódhat a probléma. Javaslok egy chkdsk-t lefuttatni a gépeden. Linux esetében "fsck /dev/sda#", a # helyére 1-9 et kell írni. Lehetséges hogy /dev/hda. Attól függően hogy milyen a HDD-d.


Továbbá fájl jogosultsági beállítások is okozhatják a problémát. [link]


Ha ez sem segít akkor, akkor [link] (ProcessExplorer) el meg tudod nézni mi használja a fájlt. Ehhez már szükségesebb magasabb fokú szaktudás.

2014. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az Unlockerrel miért nem sikerült? Mi volt az üzenet, miért nem tudja törölni?
2014. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az IO Bit Unlocker nem nagyon szeret megbirkózni a rá bízott feladatokkal. Nem egy nagy szám program.
2014. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt az IObit Unlocker-ről? A sima Unlocker programról volt szó.
2014. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1.:A Linux CD mit takar? (Bocsánat a tudatlanságomért, még rá is kerestem, de úgy fest hogy a számítástechnika nem az én asztalom...)

2.:Egyelőre semmit nem értek ebből, de próbálkozok a megértésével és teljesítésével.

3.-4.:Sima Unlocker volt, de már nem emlékszem, hogy mit irt ki és azóta le is töröltem használhatatlansága miatt. Most akárhonnan próbálnám letölteni, mindenhol csak vírusos verziókat látok.

2014. máj. 30. 00:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Innen töltsd le az Unlockert: [link]

Olyan fájl vagy mappa még nem volt, amit én ezzel ne tudtam volna törölni.

2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké. :) Azt hittem csak a rövidítés miatt írtok mindössze unlocker-t. Nem tudtam, hogy van egy sima is.
2014. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt az üzentet kapom, ha telepíteni akarom az unlocker programot.

"C:\Users\...\Downloads\winzip180.exe

A Windows nem tudja elérni a megadott eszközt, elérési utat vagy fájlt. Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel"

És nem is igazán értem, mivel én vagyok az egyetlen felhasználó, ezáltal gondolom hogy a rendszergazda is.

2014. máj. 30. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, az Unlocker1.9.2.exe fájlt indítod.

A telepítés menete:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az utolsó lépés - maga a feltelepítés azért hiányzik, mert nálam már telepítve van és egy felülírással nem akarom fölöslegesen avultatni az SSD meghajtómat.

2014. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!