Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék összekötni telefont...

Toxin55 kérdése:

Szeretnék összekötni telefont számítógéppel a következőképpen: Azt szeretném, hogy a telefonon valós időben látnám azt ami a monitoron van. A Teamviwer nem jó, mert késik, és pl videónál szaggat. Valami javaslat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 13:52
 1/9 anonim válasza:
Olvasgasd a hejesírási kézikönyvet !
2014. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld elfogadni, hogy a telefon az nem monitor!
2014. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem van javaslatom:D Olyan kategóriába írd, ahova való, talán választ is kapsz majd:D
2014. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%

Lehetséges hogy mi ufosok mindent tudunk!!!


De az a sajnálatos hírem, hogy kívülállóknak nem segítünk!



Ne probálkoz te reptilán!

2014. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Csak azt tudnám, hogy minek az ezotériánál tetted fel a kérdést hát nem tudtad, hogy itt mindenki síkhülye? Egyáltalán milyen telefonod van? Ha droidos telefonod van, akkor próbáld meg ezzel. [link]
2014. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

J-ügynök egy áruoló!!! Segített egy kívülállónak!


Ufos társaim, úgy néz ki a háború elkezdődött !


D-ügynök vissza tért, a anaunaki sereg élén!


Kededves ufos társaim, sikerült a annunaki királyá válnom.

jelenleg egy hatalmas hadseregem van, nem lesz akadája hogy J-ügynököt elpusztítsuk. Sajnos az ellenállás elesett!


A hajóim pont most érnek a ti atnoszférátoka!


Sajnálom, de akirályi hatalmam nagyobb mint itt a gyk-én!

2014. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok fogyatékos választ. Az, hogy figyelmetlen voltam, és félre kattintottam, még messze nem olyan égő, mint ahogy ti UFO KUTATÓK viselkedtek.
2014. máj. 26. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit vársz tőle? Ez a gyogyós részleg. Mint a dühöngő vagy gumiszoba az élőchateken.


Kérdező, pittyentettem én is a kategória-áthelyezésre, majd átteszik hamarosan a helyesbe.

2014. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hallod mi itt agyhalottak vagyunk csoda, hogy betudjuk kapcsolni a számítógépet, nemhogy összekapcsolni azt egy telefonnal. Még a számítógépről is azt hisszük, hogy földönkívüli technológia. Az én nevem itt J ügynök az ápolónőm aggatta rám ezt a nevet. : [link]
2014. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!