Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az operációs rendszer frissítve van-e a gépen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerinformációknál (msinfo32.exe) a verziószám és a microsoft.comon a legfrissebb verziószám összehasonlításával illetve a win7 alatt a frissítésközpontnál a legutóbbi frissítés ideje jó lehet.
2014. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezt hol találom meg a gépben? nem igazán értek hozzá
2014. máj. 24. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy az asztalon vagy a start menüben a sajátgépre jobb gomb majd tulajdonságok ott menj bal oldalra le ott a 3 lehetőség közül a középső: Windows Update majd lent szintén bal oldalt Lásd még: Telepített frissítések majd ha betöltött mindent akkor kiadja alul hogy hány frissítés van telepítve felül meg küönböző szempontok alapján rendezheted őket sorrendbe is..


nekem Win7 ultimate alatt 235 frissítés van telepítve, de ebben az office 2010, net framework, visual c és a silverlight van benne meg maga a windowsos frissítések... legutoljára ma kaptam egy frissítést, egy biztonsági frissítést...

2014. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah :D százalékunk ugyan annyi de az első válasz nem én voltam... :D
2014. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 25. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
sikerült megtalálni? :)
2014. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen :)
2014. máj. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!