Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a saját profilomat?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi miatt de nem a normál módon hozta be az asztalt a gépem: A bejelentkezés egy ideiglenes profil használatával történt.

Nem feérhet hozzá fájljaihoz, és a profilban létrehozott fájlok kijelentkezéskor törlödnek.Ennek elkerüléséhez jelentkezzen ki majd probáljon meg késöbb

bejelentkezni..A részletekröl tájékotodjon az eseménynaplóbol, vagy forduljon a rendszergazdához.

Tegnap visszatudtam állitani a rendszert ,aminap viszont nem adta ki a tegnapra visszaállitott pontot.

Valaki hozzáértö tudna segiteni,nagyon fontos lenne!!!



2014. máj. 23. 13:17
 1/2 A kérdező kommentje:
és valami ideiglenes profilt ir h abban vagyok,ebböl szeretném valahogy visszaállitani
2014. máj. 23. 13:39
 2/2 A kérdező kommentje:
illetve ahogy néztem az ntuser.dat meg sztema log file is hiányzik ,nem emiatt van ez a gond???
2014. máj. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!