Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a gépemen, mit tegyek?

Nincs hang a gépemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a win7 ultimate 64 bit-et a gépemen, de azóta nincs hang. Pedig leszedtem a legfrissebb chipset, audio, videókártya drivereket, és a windows update-et is lefuttattam. Ugyanúgy csináltam mindent, mint legutóbb, akkor nem volt probléma. Miért nincs hang akkor most? A hangszórók működnek, mert ha bekapcsolom a rádiót rajta, az szól.

A gépem:

Alaplap: Gigabyte S series GA-M720-US3

Videókártya: Ati Radeon Sapphire HD 4730

Proci: Amd Athlon II x2 240

Memória: 3 giga ram

Van valami ötletetek? Előre is köszönöm! - Zsófi



2014. máj. 23. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Van a tálcán hangerőikon, illetve át van-e húzva piros x-szel?
2014. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
telepites kozben nem volt bedugva mas hangeszkoz veletlenul? elpfordulhat, hogy arra rakta ki a hangot. nezz szet a vezerlopultban es nezd meg az alapertelmezett hangeszkozt
2014. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van hangerőikon, nincs áthúzva. Az eszközkezelőben is azt írja, minden rendben van. Realtek audio volt berakva hangnak, letiltottam, most Realtek digital outputot ír, de továbbra sincs hang
2014. máj. 23. 02:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, sikerült megcsinálni. X) Átdugtam egy másik speaker jack dugóba, újraindítottam a gépet, a win letöltött valami frissítést, és most van hang. Nem tudom mi volt a baj. Lehet a jackkal volt baj, vagy a win frissítése kellett. De köszönöm, hogy írtatok! :)
2014. máj. 23. 02:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A win update fölrakta a hangkártya drivert.
2014. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!