Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől akadhat a hang a gépemen?

Woodruff kérdése:

Mitől akadhat a hang a gépemen?

Figyelt kérdés

Helló. Rettentően akadozik a hang a gépemen. Ha elkezdek gépelni a google vagy a youtube keresőjébe, vagy megnézek valamit a google translate-ben, akad a hang. Ha csak létrehozok egy jegyzettömböt, máris szaggat. Dupstep lesz a klasszikus zenéből.:( Mindegy, hogy online szeretnék zenét hallgatni vagy a gépről szól az mp3, ugyanúgy fennáll a probléma. Olyan mintha valami nagyon lefoglalná a memóriát, de nem találtam semmit.


Próbálkoztam töredezettségmentesítéssel, lemezkarbantartóval, szétszedtem, kitakarítottam a gépet, de nem javult a helyzet. Kb. egy hónapja telepítettem windows-t.



2014. febr. 19. 05:58
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

"mintha valami nagyon lefoglalná a memóriát"

És lefoglalja valami?!Nem magas a processzor terhelés?

előfordulhat, ha több hangeszköz van telepítve, hogy ütik egymást. Hagyd fent az alapértelmezett audio driver-t a többit vakard le.

Futtatásba devmgmt.msc

Hang video, játékvezérlők


Próbaképpen elég ha letiltod a többit, majd újraindítod a gépet. Elsődleges hangeszköznek meg beállítod.

Gondok vannak a hanggal akkor a hangeszköz beállításaiban

az audio/speciális/teljesítmény fülön vedd lejjebb a hardveres gyorsítást.

[link]

2014. febr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Drivert telepitetted a hangeszközödhöz ?


Én akkor jártam igy, amikor a windows által felismert és telepitett driver volt fent, aztán amikor telepitettem a hangkártya driverét, telepités és ujrainditás után egyszerüen ment minden, mint ha sohasem létezett volna a szaggatás.


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 friccy válasza:

Szia! www.wisecleaner.com/wisememoryoptimizerfree.html

Ezt rakd fel a gépedre és ha elkezd akadozni futtass optimalizálást! Nekem ez működik!

2014. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!