Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti rendeltetek már Ebayről?

Ti rendeltetek már Ebayről?

Figyelt kérdés

[link]


SS Siberia V2 fülesek elég olcsón, aki már rendelt, illetve találkozott a drága verziójával is, mennyiben tér el a kettő?


2014. máj. 20. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte csak onnan rendelek ;)

A srácot megnézed:11140 visszajelzése van,11140-ből 98.3% megvolt vele elégedve...,ez már sejtet valamit ;)

2014. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez már sejtet valamit ;) - az sejtet valamit, hogy ha veszed a faradsagot es megnezed alaposabban, akkor latni fogod, hogy az elmult 1 honapban 20! negativ ertekelese volt. Vagyis szinte minden napra jut egy atba$zott vasarlo!


Ha megnezed a negativ ertekeleseket, akkor latni fogod, hogy a Siberia termekre is sokan panaszkodnak.


Kerdezo, a te penzed, a te dontesed. En tutti hogy ilyesmit (ennyiert) nem vennek eBayrol, pedig gyakorlott eBayes vagyok, vettem mar majdnem 140 termeket motor alkatresztol kezdve, ruhan/ekszeren keresztul, DVD-ig szinte mindent, de fulest csakis boltbol, ahol ki tudom probalni, ahova vissza tudom vinni ha nem jo.


Probald meg ennek az eBayesnek visszakuldeni ha nem jo...

2014. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!