Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltetek már pcxről,...

Rendeltetek már pcxről, iponról komplett gépet összeszerelve? Többi lent.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy használatra kész állapotban küldik?

Procira a gyári hűtő is normálisan feltéve, kábelek mindenhova bedugva, nekem már csak fel kell tenni az oprendszert és a drivereket és normálisan is fog működni?

A különböző értékeket normálisra állítják és nem húznak semmit ha csak nem kérem?


2014. febr. 13. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Megcsinálnak mindent, ahogy mondtad.
2014. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

OFF:

Én alkatrészként rendeltem. Imádok alkatrészeket kicsomagolni, új gépet összerakni :D

2014. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iponról 1x összeszerelve, azt tényleg csak telepíteni kellett. Pcxről 1x rendeltem havernak komplett gépet nem összeszerelve, szintén imádok bontogatni... mikor megjött a házba bele voltak passzírozva a dobozok, meg a ház oldala ráfeszítve, és a plexi szépen meg is adta magát(végigrepedt az egész), vagy egy hétig "piszkáltam" őket mire kicserélték.
2014. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pc-x-ről rendeltem, és minden normálisan össze volt szerelve, bekapcsoltam és telepítettem (de gondolom ha oprendszert is rendelsz, akkor azt is feltelepítik, én viszont nem rendeltem, mert volt msdnaa-s).
2014. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!