Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy Xpert Tech SR-MF...

Kaptam egy Xpert Tech SR-MF 4015-ös mp4-mp5-ös lejátszót érintő képernyővel meg 4giga belső memóriával és szeretnék videót tenni rá. Ezt hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Próbáltam én minden félét, már felmerült olyan is, hogy 320x240-es felbontás kell neki, de azt hogyan tudnám összehozni?

Sajnos a használati útmutató az nincs a honlapon (Conflex Kft.) pedig ezt írták rá.. Sajnos erre nem figyeltem amikor megvettük.. :( Úgy adták el a Photo Hallban, hogy nem kell konvertálni, mindent lejátszik.. :( Szemét banda.. Viszont nagyon tetszik maga a kütyü, csak érdekes ez, hogy a demo videó megy, a többit amit én tennék rá, na azt fel sem ismeri..

Köszi a válaszokat, amelyek tudnak segíteni, így előre is.. :)


2009. dec. 26. 20:31
1 2
 11/18 anonim válasza:

Úgy veszem észre nem csak mi nem boldogulunk ezzel az

Xpert Tech 4015-ös készülékkel.Mi is megpróbáltunk már mindent,de videólejátszásra alkalmatlan,és még az mp4-et sem játsza.Képet tudtunk eddig rá tölteni csak.Nekünk is megírhatnátok,azt a levelet amiért visszakaptad a pénzt.

Mi a szegedi Tescóba vettük.

2010. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Vásároltunk egy Xpert Tech SR-MF 4015-ös mp4-mp5-ös lejátszót érintő képernyővel és 4giga belső memóriával.


Vannak gondok vele:


-Használhatatlan a kis telepítő cd


-Semmilyen videót nem hajlandó lejátszani, konvertálva sem, és ÚGY ADTÁK EL, HOGY NEM KELL KONVERTÁLNI!!!!Becsaptak! Azt az egyetlen egy demo videót játsza le, mást KÉPTELEN LEJÁTSZANI!!!!


-Nem is SD kártya való bele, hanem SD mini, igen ám, csak nem ismeri fel ezt sem! Bővíthetetlen a memóriája!


-Játékok?? Hol? Egy van benne az is használhatatlan, nem reagál semmire, nem lehet mit kezdeni vele.


-És milyen verziószám ez? : Ver 00.00.0000 úgy az egész rendszerre vonatkozóan?? Ez egy nulla, egy semmi, egy átverés!!!


Ja és a Conflex Kft elfelejtett használati útmutatót adni, és még a honlapjukon sincs fent! Sőt mi több, úgy fest maga a Conflex Kft nem is létezik??!!"


Ilyesmi lett megírva, címezd meg az eladó cégnek, pl T.Szegedi Tesco vagy ilyesmi, meg a végére, hogy amennyiben nem kapod vissza a pénzt, fogyasztóvédelem, vagy akár tovább is mész, hiszen tarthatatlan, hogy minden használhatatlan hamisítványt eladnak.. Ettől a levéltől nem biztos, hogy visszaadják a lóvét, de ott hatásos volt ahol mi vettük .. :)


Amúgy meg röhej, de xperteket elad már sok műszaki áruház, és némelyik nem is xpertnek van írva, hanem más nevenincs kaki márkának.. :S

Vigyázzatok mit vesztek!

2010. jan. 13. 10:15
 13/18 anonim válasza:

Ma voltam a Conflex-nél, és bevittem a kütyümet. Feltették másik 5-10 db tetejére. Állítólag van egy 1.xx valamilyen sw-verzió, és valami konverter-programon is dolgoznak, bár szerintük erre nem lennének kötelesek. Most nyertek 30 napot. Nem hiszem, hogy 30 nap alatt ki lehet fejleszteni a hiányzó részeket.

A lényeg: létező cég a Conflex Kft., és Terhes Sándor is létező személy, a honlapjukon látható e-mail címmel. Hajrá mindenki, fogjunk össze, érvényesítsük vásárlói jogainkat! Vagy minden részében működőképes kütyüt, vagy vissza a pénzt!

Korábban nem jól emlékeztem: DVDFab-bal sem lehet semmilyen eredményt elérni.

See you later.

2010. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nekünk már sikerült feltenni filmeket!!!Karácsonyra vettük,és csak most,de legalább már működik.:)
2010. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
enyém az 5 napot birt azot nem is lehet tölteni be se kapcsól semmi :-(
2010. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Vettünk a fiamnak Karácsonyra egy ilyen gépet. Eddig 4-szer fordultunk a fentebb megjelölt KFT-nél, de semmi eredmény, 1-2 nap után gallyra ment a "GÉP". A levelet én is megpróbálom, de nem hiszem, hogy az ELEKTROWORLD cserélne. Ha lesz összefogás az ügyben, mi is beszállnánk, aláírjuk a tiltakozást.

2010. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
helló nekem is van 1 x pert teches mp5-töm(nem érintős) és az lejátszik nagyrészt mindent lejátszik de nem mindent nézd meg , hogy milyen formátumú videót akartál rátenni mert avit biztos hogy lejátszik
2010. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vuuu válasza:

Kedves Mindenki!


Én karácsonyra kaptam egy ilyen lejátszót.. Azóta sem tudtam videót tölteni rá.. Akármilyen formátumú videót próbálok rátenni, egyiket sem játsza le..

Egy hónapja az a problémám lett vele,hogy miába volt bedugva a fülhallgató,akkor is szólt a hangszóró. Most visszakaptam, és annyit tudoks segíteni,hogy hogyan lehet a játékot elindítani, mivel feltettek az mp4emre egy kis szöveget, ahol ezt leírták. Mondjuk elég hülyeség,hogy ezt alapból nem tudták megtenni,csak a szervizeléskor..

Amikor beléptek a játékba, a bekapcs gombot kell jobbra elhúzni, és akkor elindul, ennyi a mutatvány (erre 3000 év alatt sem jöttem volna rá, nem tudom, ti hogy vagytok vele..).

2010. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!