Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy Xpert Tech SR-MF...

Kaptam egy Xpert Tech SR-MF 4015-ös mp4-mp5-ös lejátszót érintő képernyővel meg 4giga belső memóriával és szeretnék videót tenni rá. Ezt hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Próbáltam én minden félét, már felmerült olyan is, hogy 320x240-es felbontás kell neki, de azt hogyan tudnám összehozni?

Sajnos a használati útmutató az nincs a honlapon (Conflex Kft.) pedig ezt írták rá.. Sajnos erre nem figyeltem amikor megvettük.. :( Úgy adták el a Photo Hallban, hogy nem kell konvertálni, mindent lejátszik.. :( Szemét banda.. Viszont nagyon tetszik maga a kütyü, csak érdekes ez, hogy a demo videó megy, a többit amit én tennék rá, na azt fel sem ismeri..

Köszi a válaszokat, amelyek tudnak segíteni, így előre is.. :)


2009. dec. 26. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ugyanojan van de ugyan ez a baja
2009. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

elöbb tul korán irtam na találtam két programot amivel ezt meglehet csinálni vagyis 320x240 -esbe lehet konvertálni az eggyiknek a neve:Formatfactory:magyar ingyenes

a másik:unity AV converter:ez meg angol csak a telepítő magyar

2009. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! AKkor nem vagyok egyedül a gondommal látom.
2009. dec. 30. 19:47
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem megy így sem.. :( Neked sikerült?
2010. jan. 1. 01:22
 5/18 anonim válasza:

A készülékhez volt csomagolva egy kis cd. azon van egy konverter-program. Mindössze annyi a hibája, hogy a kép késik kb 3 mp-et a hanghoz képest. Rémlik, hogy a DVDFab nevű programmal (egy hónapig ingyenesen kipróbálható). Nekem egy csomó más bajom is van vele.

Nem SD, nem SD-mikro, hanem SD-mini kártyával lenne bővíthető, de azt még nem sikerült utolérnem karácsony óta.

Szereztem egy adaptert 3635 Ft-ért, és beletettem egy 1 GByte-os memóriát. Látja, hogy beletettem, de a beépített memória tartalmát adja ki abban a menüpontban is. Végülis a memóriabővítés elérhetetlen. USB-vel PC-re kapcsolódva látom, hogy ott egy drive, de azt mondja az XP, tegyek bele memóriát is. A memória a telefonomban működik.

Beépített játékok helyett egy játék van benne, de semmire sem reagál, csak ki lehet belőle lépni.

Beállítások\Rendszer\... menüpontban Ver 00.00.0000

Szerintetek ez hányas verzió?

Support természetesen nincs. Ha megvan a blokk és/vagy a garancialevél, megpróbálhatjuk visszavinni. Én a siófoki TESCO-ban vettem, de hétfőn meglátogatom a céget a XI., ker Hadak útja 9. szám alatt

x-pert tech cégre keresve találtam egy pakisztáni software-céget, akik elsősorban az egészségügyre koncentrálnak. Azt írják: ismernek egy csomó orvost, meg fogászt is, de komolyan!!!

2010. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Azt akartam írni:

Rémlik, hogy a DVDFab nevű programmal sikerült valami eredményt elérnem, de már nem emlékszem pontosan, hogyan. Már nem nagyon próbálkoznék vele többet, be van csomagolva.

Üdvözlet mindenkinek, és több szerencsét másnak!

2010. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor asszem' megjárjuk a Hadak útját. :@ Fasza.. :(

Rablóbanda. :( Köszi az infót én is vissza fogom vinni. Szerintem elég sokan így tesznek akiket így átbasztak, sajnos nem tudom másképpen leírni. :(

2010. jan. 3. 19:54
 8/18 A kérdező kommentje:

Na én meg olyan infót szedtem össze, hogy nincs kelenföldi telephely. :@ A doboz hátulján az van hogy a vásárlás helyén nem vehetik vissza. Akkor ki fogja visszavenni? :@

Én a photoHallban vettem, ajánlom, hogy ott legyen a telephelyük, mert ha nem felnyomom mint a kúpot a PhotoHallt!

2010. jan. 4. 11:36
 9/18 ezustsilver válasza:
igen, nekem is van és ugyan ez az egész. de szerintem mnenhol. játék nem reagál, a hang össze vissza késik, bezzeg öcsém telefonja simán lejátsza ez meg csúszkál. amúgy ez már a második ilyen átb*szás, amin átmentem, úgyhogy emberek NE VEGYETEK neve nincs terméket, inkább a kétszer drágábbatt. lehet hogy drága, de legalább működik. rühellem az ilyen hozzá nem értő eladókat, aki annyit se tud igazából, hogy milyen áruja van. amúgy én a soproni TESCO-ban vettem (no comment). remélem azért egyszer, csak egyszer, de nagyon megütik a bokájukat az ilyenek, de akkor nagyon. sok sikert a visszavitelhez, majd írjátok meg, hogy sikerült, lehet én is visszaviszem akkor XD
2010. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na kérem szépen, nekem visszavették a vásárlás helyén, egy levélkét is csatoltam mellé amit elolvasott, és egyből "nem kell így beszélni" .. Már miért ne kéne? Át* vagy sem? :D Szemetek.. Ezentúl én is inkább márkásat veszek ugyan ennyiért, csak működjön.. Minden funkció ami rá van írva.. Itt hagyom a kérdést fent, hátha más is szeretné megtudni mi a baja ha megvette és rájön, hogy semmire se jó gyakorlatilag, mivel a neten semmi sincs róla.. És tudja, hogy vissza kell vinni, és asztalt borítani.. Sok sikert Nektek is! És legközelebb több szerencsét! :)
2010. jan. 8. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!