Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van hogy elindítóm a...

Miért van hogy elindítóm a számítógépet és kapásból 100%-os CPU-val fut :S mi lehet ennek az oka?! Itt van a számítógép adatai

Figyelt kérdés
[link] Png
2014. máj. 5. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
kép nem található, és am is a folyamatokról küldj nekünk képet
2014. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

tessék :)

2014. máj. 6. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

update_checker.exe nagyon gyanús

ZuneLauncher elvileg jó...de..nézd már meg mi lesz ha lelövöd.

Továbbá túl sok a kamerával foglalkozó folyamatod sztem, FixCamera-t lelövöd, nézd meg mi lesz.

próbálkozhatsz a tsnpstd3.exe-vel és a másik hasonló nevűvel is. (Ha véletlenül olyat állítasz le amit nem kellene, ne aggódj, mert akkor a win újraindítja magát és minden a régi.) Biztos, hogy program okozza a terhelést, ha a folyamatoknál nem javul semmi, akkor lehet a szolgáltatásoknál van gubanc. Ja és remélem nem microsoft antivirust használsz?

2014. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
minden megvolt :| nem történt semmi. :S pedig valami programmal van gond mert elinditotam alapbol megnéztem elindult 0-2% és bedobott valamit akkor ment fel 100% :SS!
2014. máj. 13. 18:14
 5/5 A kérdező kommentje:

megtaláltam a problémát!:)

egy dgen.exe futott.. ez egy vírus... ami zabálja a CPUt.. de Feladat kezelőből lelehet állítani és elvileg így kell keresni ( C : \ Program Files \ PCDApp \ dgen.exe)

Uninstall és kész megvan oldva a probléma!


aki ugyan ilyen problémával küzdene azoknak!

[link]

2014. máj. 21. 01:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!