Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 probléma? Mintha...

Windows 7 probléma? Mintha kék halál lenne, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Internet indítása után ezt írja ki: Kék alap és a szöveg fehérrel: Problem has been detected and windows has been shut down to prevente damage to your computer.


DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Nem az angollal van probléma azt értem, leírja ha ez az első alkalom akkor indítsam újra és ha többször is megjelent már akkor csináljam ezt és ezt. De ezt nem értem. Probáltam már helyreállítást de nem jött össze.Köszi. És valószínű, hogy egy telepített program miatt lehet ez a probléma.


2014. máj. 3. 12:23
 1/4 Tengor ***** válasza:
Minden drivered a gyártó oldaláról van és a legfrissebb? Miért nem?
2014. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán! Kb. 1,5 éve volt utoljára windows telepítve rá. De ezek szerint megint kéne emrt már minden lehetséges dolgot megpróbáltam. Am. fel sem enged az internetre egyből újraindul.
2014. máj. 3. 12:54
 3/4 Tengor ***** válasza:
Akkor jah, tedd újra!
2014. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez egy fájl probléma, mert nekem is volt ilyen. a sok fb-zés lesz az oka mert sok vírus van fent rajta. egy két vírus csakúgy magától letöltödik majd töröl egy két fájlt a merevlemezről. csak újra kell telepíteni. ja és a win7 mellé ajánlom a microsoft security essentialt. ez egy nagyon jó vírusírtó. :)
2014. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!