Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bementem a rendőrségre mert...

Bementem a rendőrségre mert feltörték a facebookom?

Figyelt kérdés
azt mondták ip cím alapján letudják nyomozni sikerülni fog nekik?
2014. ápr. 24. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyszer feltörték, Irakból (IP cím alapján ennyit tudtam kideríteni), de ilyennel, hacsak nem vagy valami főember, nem hiszem, hogy érdemben foglalkozna bárki.
2014. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, még annyit, hogy a legközelebbi alkalommal, ha facebookot csinálsz, hosszú jelszót válassz(nekem 22 karakteres, vegyesen vannak benne betűk és számok, na ezt találja ki bárki), és kapcsold be a 2 lépcsős azonosítást, ami annyit tesz, ha máshonnan lépsz be, mint ahonnan az esetek elsöprő többségében, akkor küld egy üzenetet(SMS-t) a telefonodra, amiben kapsz egy kódot, s ha azt beírtad, csak akkor enged belépni.


Amúgy a magyar rendőrséget ismerve, mégegyszer mondom, még a gyilkosságok tetteseit se tudják elkapni, ha nem vagy valakinek a valakije, vagy nincs rendőr ismerősöd, aki rááll az ügyre, akkor sose derül ki, ki az. Amúgy nekem egyszer valami arab törte fel, és ha most van egy arab neved meg mondjuk egy ottani város, akkor azzal mire mész?

2014. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!