Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörték a facebookom?

Feltörték a facebookom?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor felléptem a facebookra láttam hogy jött egy jelentès hogy 40 vhány perce az egyik ismerösöm megjelölt egy képen. Ö gyakran jelöl képeken engem. Gondoltam megnézem és likeolom. Erre azt látom hogy "én" már likeoltam pedig nem. Ma pedig az egyik ismerösöm kérdezte hogy mit csináltam én hajnali 3-kor? Mondom semmit, azaz aludtam. Neki akkor hajnali 3-kor az volt az állapotomnál hogy be vagyok jelentkezve. Ezek arra utalnak hogy feltörték a facebookom? Ki tudom deríteni hogy ki volt az?
2013. okt. 7. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

meg lehet nézni a bejelentkezéseket hogy honnan történt, IP cím szerint, ami nem mindig a valós várost mutatja.


Cserélj jelszót és állítsd be hogy értesítsen a-mailben a hibás bejelentkezéskor.


e-mail jelszót is cserélj,

2013. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aktiv bejelentkezéseim Törökbálintról vannak a facebook.szerint, holott Zala megyében élek. Mindig Törökbálin PE -t ír ki.
2013. okt. 7. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be és nézd meg mit ír. Ha Törökbálintot - ezt már mástól is hallottam aki szegedi - akkor egyszerűen téveszt valamiért.
2013. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!