Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek ha,...

Milyen laptopot vegyek ha, játszani is szeretnék vele?

Figyelt kérdés

A felső ár az a 150.000 Ft

Már néztem párat de nem annyira vágom ezeket a proci dolgokat. Szóval idelinkelem amit néztem.


[link]


Ez lenne az szerintem egész jó lenne, de szakértő véleményét is kikérném vagy olyanét aki egy kicsit jártasabb ebben témában.



2014. ápr. 22. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Játszásra PC kell vagy Android. Laptop játékra használhatatlan illetve 400000-től vannak egész jók is. De azok is elolvadnak néhány óra után.
2014. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, meg, hogy én erre otthon felrakhatom az op.rendszert és az nem bántja a garanciát?
2014. ápr. 22. 10:18
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem 0-24-ben szeretnék vele játszani csak napi max 1-2óra.

Az asztali gépemet meg nem vihetem magammal mindig pestre

2014. ápr. 22. 10:20
 4/8 A kérdező kommentje:

vagy esetleg ez:

[link]

2014. ápr. 22. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Op. rendszert olyat teszel rá, amilyet szeretnél és működik...

Op. rendszer nélkül mire használnád? :)

2014. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem de az a lenyeg h akkor szabadon tehetek ra en op rendszert nem kell az uzletbol kernem plusz tizezrekert na de milyen a gep azt mondjatok :)
2014. ápr. 22. 12:48
 7/8 laszlobak ***** válasza:

Nincs semmi gond ezzel az ASus-x550dp-vel. Én egyébként haragszom erre a sorozatra, (főleg ha 200k fölötti árcédulát látok rajta), mert elegáns kinézetével megtéveszti a hozzá nem értőket.


Az AMD egyik legjobb processzorával az i3-as szintjét biztosan hozza, i5-öst meg nem kapsz ennyi pénzért. A videokártya sem belépőszintű, kis jóindulattal középkategóriásnak mondható - laptop szinten. Ez a gép kiegyensúlyozott és 150k-ért teljesen helyén van.


Persze azért ez a gép nem "igazi gamer" gép, ne tévesszenek meg a reklámok, ennyiért nem lehet igazi játékgépet venni, de alacsony felbontásban minden játékot tudsz majd vele játszani. Pár 2013-as, igazán "gépzabáló" játéknál (Compani of Heroes2, Metro, Crysis 3 ) írtam ki alacsonyabb (15-23 fps) értéket.


A Toshiba processzora erősebb, de a videója belépőszintű. Csodák nincsenek!


Remélem, hasznos volta válaszom!

2014. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!