Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri Nintendo Wii-t venni?

Megéri Nintendo Wii-t venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon konzolos témában, de szeretnék végre egyet.

A Wii-n gondolkodom most. Keresgéltem használtan, de érdekes árakat láttam... Találtam 15 K-ért, de 45-ért is.

Mennyiért lehet kichippelni? Hol?

Mi az a Softmod?

Miért ajánljátok és miért nem ezt a konzolt?

A keretem szűk, ezért drágább/újabb konzolt nem tudnék venni.

Köszi.



2014. ápr. 19. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem, mert nincs rá értelmes játék.

Azért igen, mert nem, ez a konzol pont semmire sem jó. Főleg nem úgy, hogy még vesződni is kell vele.

2014. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is van és szeretem, de már nagyon öreg, és nincs benne teljesítmény. Az előző generációból való és abból is a leggyengébb hardverű
2014. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, inkább használt xbox360 vagy ps3.
2014. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megéri!


HA kell bővebb infó, nyugodtan kérdezz! :)

2014. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisipoke ***** válasza:
Megéri, elég sok jó játék van rá, ami más konzolra nincs. Pl. Super Smash Bros. Brawl, Super Mario Galaxy 1-2, New Super Mario Bros. Wii, Donkey Kong Country Returns, Mario Kart Wii, Super Paper Mario, Kirby's Adventure Wii, Metroid Prime 3, Sonic Colours, Wario Land: The Shake Dimension, WarioWare: Smooth Moves, Beat the Beat: Rhythm Paradise, Xenoblade Chronicles, Pandora's Tower, The Last Story, Fire Emblem: Radiant Dawn, stb, stb... És akkor még nem is beszéltem az online boltból letölthető játékokról.
2014. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!