Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leáll a gép és csak áramtalaní...

Sanyi1992 kérdése:

Leáll a gép és csak áramtalanítás után lehet újra bekapcsolni. Miért?

Figyelt kérdés

Helló!

az lenne a bajom hogy egy ideje azt csinálja a gépe, hogy egy idő után(teljesen véletlen szerű) gondol egyet és leáll teljesen és csak úgy tudom visszakapcsolni ha elölte teljesen áramtalanítom különbben nem kapcsol be még akkor sem ha várok. azóta kitakarítottam teljesen az egész gépet hogy hátha a hűtéssel van a gond, néztem a bioszban a hőmérsékletet de sehol nem magas néztem a memóriát de a hiba továbbra is fennáll.



2014. ápr. 17. 11:09
 1/8 Tengor ***** válasza:
Tápegység?
2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy hkc 430 wattos táp van benne az is ki lett teljesen pucolva és nem láttam benne szemmel látható hibát a csatlakozóit is át néztem és elméletben minden jól csatlakozik én is két dologra tippeltem vagy táp vagy alaplap (a hiba nem a takarítás után jelentkezett hanem elölte is megvolt)
2014. ápr. 17. 11:25
 3/8 A kérdező kommentje:
+ a gép maga már lassan 5 éves lesz
2014. ápr. 17. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Táp, memória, melegedés (rossz venti is lehet), alaplap, merevlemez...

2014. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a ventilátorok jók az biztos a porral nem lehet baj mert ki lett pucolva minden most teljesen tiszta az összes hűtőrács a processzor újra lett pasztázva úgy hogy azzal se hiszem h probléma lenne a memóriákat kipróbáltam kiszedtem raktam be másikat szerintem az is kilőve a tápon belül nem látok olyan problémát ami miatt ezt csinálhatná(kondenzátorok jók, forrasztás sehol nincs elengedve se érintkezési hibát nem látok, a bioszban a hőmérsékletek jók a gépház rendesen szellőzik és a merevlemezekkel is próbálkoztam már de az is ugyan az) nagy valószinűséggel a táp lesz a ludas
2014. ápr. 17. 11:35
 6/8 Tengor ***** válasza:
Tápot cseréld sürgősen!
2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
esetleg tudsz valami nem túl drága tápot ami jó lenne?
2014. ápr. 17. 11:46
 8/8 A kérdező kommentje:
vagy egy márkát hogy milyen tápot vegyek mert nem nagyon vagyok otthon a mostani pc-s márkákban
2014. ápr. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!