Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó egy elromlott laptop?

Mire jó egy elromlott laptop?

Figyelt kérdés

Elnézést a tudatlanságomért,de megköszönném,ha valaki segítene.

Van egy működésképtelen fujitsu siemens amilo pro v3515 típusú laptopom,nem kapcsol be,semmit nem csinál...

Használtan vettem,semmi baja nem volt évekig.A párom egyszer levette a burkolatát,kitisztította ,utána működött,majd megint nem lehetett bekapcsolni.Semmi nem volt cserélve benne,nem javíttattuk,nem tudom minden eredeti e benne,mert használtan vettük.mit lehet így kezdeni vele?Látom sokan árulnak bontott alkatrészeket,én nem akarok ezzel foglalkozni,mivel azt sem tudom mi micsoda benne,illetve,hogy melyik a hibás rész.Egyben el lehet ezt így még adni (ha igen kb mennyiért?)vagy csak hulladék?

Kérdeztem egy szervizest,ő azt mondta náluk hagyhatom ingyen,a honlapjukon látom,hogy ezrekért árulnak mindenféle bontott alkatrészt.Nem az árát akarom visszakeresni vele,de ha reális,hogy még adnak érte valahol valamennyit,annak örülnék.Nagyon megköszönném,ha valaki tudna ebben segíteni.



#hibás amilo pro #v3515
2014. ápr. 16. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok neked árat mondani, de erre talán jó a vatera vagy egyéb aukciós oldal licitálós megoldása... Tehát leírod, hogy nem jó, ez meg az van vele, ez meg az van benne, és mondjuk 1 ft-ról indítod. Talán megadsz pár ezer forintos minimál árat, aztán ha érdekel valakit, licitál... Egy próbát szerintem megér.
2014. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a nem kapcsol be, nem csinál semmit elég jellemző gond, javítható egy chip cseréjével, de ez a laptop már bőven túl van azon, hogy megérje foglalkozni vele. Kijelző, ramok, processzor és vinyó (ha nincs sok szektorhiba) érhet pár kavicsot benne kibontva bontva.
2014. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat és a kedvességeteket!
2014. ápr. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!