Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van hogy haverom Wifin...

Mitől van hogy haverom Wifin keresztül bele tud menni avNotebookomba, de én az ő notebookjába nem? Valamit kiir de arra már nem emlékszem h mit. Mi a teendő ilyenkor h én is beletudjak menni? Engedélyezni kell neki valamit vagy mi?

Figyelt kérdés

#notebook #Wi-Fi-s Összekötés
2014. ápr. 5. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele tud menni? :D Azt hogy? Mármint nézeget fájlokat, szerkeszt, stb? Akkor az a különbség, hogy az ő op-rendszerén van tűzfal, a tiéden pedig nem! ☺
2014. ápr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem megosztottad az összes fájlodat?
2014. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából az ha teszek a nyilvános mappába dolgokat ő tudja nézni, alkalmazni vagy futtatni stb... De engem a nyilvános file-hoz oda se enged mikor rákattintok az ikonra a saját gépbe akkor már be se enged valami gondot írt ki :/
2014. ápr. 6. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!