Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni...

Hogyan lehet megszabadulni egy gyárilag beépített bosszantó programtól?

Figyelt kérdés

Végre,kispórolhattam egy normális telóra valót (Sony Xperia Z1), gyönyörű kép meg vízhatlanság, minden a rendjén,csak éppen van benne egy "Walkman" nevű, gyárilag beépített zenei "csendes" program, amely csak akkor aktiválódik, ha bedugom a fülhallgatót; de akkor rákezdi... s szépen, csendesen ugyanazt ismételgeti... "febulár niresszalon..." s ezt a végtelenségig; próbáltam az alkalmazást megkeresni, sehol nem szerepel... beépített, gyári... nem hagyja letörölni magát.... Ha meg megnyítom a programot, annyit ír ki, hogy: notes recording_ismeretlen előadó_music... s az egész 4 másodperc, de folyton-folyvást ismétlődik... :(

Nem virus, mert átnéztem ... valami beleépített gyári marhaság... Nem tudom. Kérlek, segítsetek. Köszönöm.



2014. ápr. 1. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
tényleg nem bunkoságból de szükséged volt egy ilyen szintű telefonra? amúgy ha alkalmazáskezelőben megtalálod és ott rányomsz hogy frissitések eltávolitása(ha van ilyen) akkor van hogy törli vele együtt az alkalmazást de van hogy utána törölhető és van olyan hogy lelehet tiltani az adott alkalmazást ha egyik se elérhető akkor rootolással tuti letörölhető. de igazából biztos vagyok benne, hogy valahogy meglehet oldani a problémád törlés nélkül de nekem nem annyira tiszta igy látatlanba
2014. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha rootolod a telódat akkor a titanium backupal a gyári programokat is ki tudod szedni. a legjobb benne, hogy nem kell véglegesen törölni semmit, hanem készítesz róla egy mentést és eltávolítod. bármikor vissza lehet hozni..
2014. ápr. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beállítások, alkalmazások, összes alkalmazás közt megkeresed, és letiltod.
2014. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

01:59

Nem bunkóságból kérdezted; igen, szükségem volt egy ilyen szintű telóra; most Svédországban dolgozom, egy olyan helyen, ahol minden fontos infót, vagy utasítást a munkámmal kapcsolatban a netten keresztül kapok meg; itt vettem, üzletből, újan, szavatossággal, bontatlan csomagban; minőségi képeket, filmeket szeretnék vele csinálni s hazavinni; arról nem is szólva, hogy inkább várok, s gyüjtök, de 12 egy tucat bóvlit nem veszek.

Mint már írtam, NINCS az alkalmazások között, nem szerepel, így a frissitését sem lehet törölni (a CM sem ismeri fel!)

03:49

Jézus, nem azzal akartam kezdeni, hogy rootolom a vadiúj, méregdrága telómat... s mentéseket készítek róla... A fenébe, most ismerem ki, s ha valamit elcseszek, nézhetem...

De mindenképp köszönöm a tanácsot, tudom, csak segíteni akartál :)

H.Tibor87:

Sehol nem találom, pedig vadiúj, gyárilag tették bele, s hiszitek vagy sem, nincs az alkalmazások között... Mindent átnyálaztam... Egyszerűen nincs amit letiltani...Vagy törölni... Ha csak nem rootolással, ahogy ajánlották, de annak nem szeretnék nekifogni; még nem... majd otthon, esetleg.

De ha tudtok más megoldást, minden ötletek szívesen fogadok. S köszönöm! :)

2014. ápr. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!