Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 meghajtó, hozzáférés...

Windows 8 meghajtó, hozzáférés megtagadva?

Figyelt kérdés
Laptopra váltottam (HP ProBook 455) és a laptop merevlemezét betettem az asztali gépbe, hogy átmenthessem a fontosabb dokumentumaimat. Mikor visszatettem a vinyót a laposba, egyszerűen nem volt hajlandó a Windows töltésnél tovább menni, ezért csináltam egy Windows helyreállítást, hiszen még semmi nem volt a gépre telepítve, és ilyenkor elvileg a fájlok megmaradnak. Nagy bolsogság volt a végén, elindult a gép, hatalmas kő esett le a szívemről ... aztán jött a felismerés hogy a C:/ meghajtó hozzáférését megtagadja a gép, nemcsak tőlem, hanem a programoktól is, így lényegében telepíteni sem tudok. Mit tegyek?? Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne pakolgass merevlemezeket csak úgy ide-oda. Nem tesz jót.

Így elsőre azt javasolnám, hogy tedd vissza a nagygpbe, formázd le és úgy próbálj oprendszert telepíteni...

2014. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát végül újratettem a rendszert, mert nem sok választásom volt, de így megint ott tartok hogy a doksik nincsenek meg ...
2014. márc. 30. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Erra van kérem az USB kulcs. Vagy hálózati megosztás... Esetleg egy Cross-kábel, ami durván 500 HUF-os befektetés, és elég gyors máslást eredményez.
2014. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az USB kulcs azért kicsit elvetemült lett volna majd' 700 GB cumónál. Végülis átmásoltam mindent Lan kábellel (hálózaton iszonyat lassú volt), de nehogy a júzer nyugodtan hátradőlhessen most a Windows bugolt be ... frissítettem 8.1-re, azóta a lemezhasználat folyamatosan 100% és használhatatlanul lassú a gép ... kezdem megbánni ezt a laptopbizniszt ...
2014. márc. 31. 01:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi értelem volt frissíteni 8.1-re? :) Főleg egy olyan laptopon, ami még nem is létezett akkor, amikor maga az oprendszer létrejött?

Bár elvileg a hordozható gépekre lett kitalálva, az az egyetlen olyan rendszer, amit soha nm telepítenék laptopra.

2014. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk azért mert funkcionalitás és használhatóság tekintetében a 8.1 hatalmas előrelépés a "sima" 8-hoz képest. A gond a sok HP-s cullanhban rejlett, saját 8.1 telepítővel csináltam egy tiszta telepítést, azóta (nem akarom elkiabálni) szépen működik.
2014. ápr. 1. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig így kezdődik. :D
2014. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!