Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért utálják az emberek a...

Mért utálják az emberek a gyárilag összerakott gépeket?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy configot megkérdezni, hogy jó-e azt válaszolták, hogy jó mikor kiírtam, hogy összerakot gépröl van szó egy boltban akkormár rögtön szar volt nemértem a logikát.


6 éve vettem egy gépet az Auchanba és teljesen jó volt minden ami kell bele most meg csak azért cserélem le mert telik az idő minden játékhoz/programhoz jobb gépek kellenek és változtatni kell.


De a lényeg a kérdésben, hogy mért nem jó egy gép ha a bolt rakja össze?



2014. márc. 23. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most írtam össze pcx-en pontosan ezt a géprt...a végösszeg: 154.067Ft

Nincsenek csodák. Másrészt ennyi pénzből erősebb gép építhető, ha játékra kell....ez kissé aránytalan. Nem beszélve arról, hogy az Elite power táp sem túl jó minőség illetve 500W is felesleges ide.

A Prohardveres címke meg szvsz a CPU-ról szól azaz a maga kategóriájában különösen ajánlott....nem ezt az összeállítást ajánlja a neves szakoldal! Amúgy ritkán tesztelnek készre szerelt gépeket...inkább csak hw komponenseket.

Sokan megtalálják az Imperium látványos, hangzatos hirdetéseit, de én még nem nagyon láttam tőlük olyan konfigot, amit úgy ahogy van meg is vennék vagy ne tudtam volna olcsóbban vagy legalább ugyanannyiért összehozni.

2014. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!