Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül kitöröltem az...

Véletlenül kitöröltem az egész szakdolgozatomat, ami egy szakdolgozat mappában volt a gépemen. Mivel állíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

#törölt fájl visszaállítása
2014. márc. 23. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Dropbox anyone?...


Próbáld ezt:

[link]

2014. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 23. 22:53
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogyha csak holnap délután tudom föltelepíteni, de nem kapcsolom ki a gépet, akkor?
2014. márc. 23. 22:56
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ?
2014. márc. 23. 22:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A dolog lényege, hogy egy törölt fájl ott van még a lemezen, csak a tartalomjegyzékben üresnek van feltüntetve a helye. Bármikor, amikor a lemezre adat íródik, akár oda is íródhat (elvégre üres helynek számít), és akkor az eredeti adatod végleg elveszik.


Minden, amit a gépen a törlés óta csinálsz, növeli a kockázatát annak, hogy véglegesen felülíródik az adat. Attól is függ persze, hogy a gépen hol volt. Ha a C: meghajtódon, akkor akár a böngészés is kinyírhatja a gyorsítótársazás miatt. A gép kikapcsolása és bekapcsolása is jelentős adatforgalommal jár, de ha bekapcsolva hagyod, az se jó, mert beindul az éjjeli töredezettségmentesítés, .NET fordítás, indexelés, rendszerkarbantartás, frissítések telepítése, víruskeresés stb. és ezek szintén lemezműveletekkel járnak, amik felülírhatják. Ha teheted, csináld minél hamarabb.

2014. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Túl ideges vagyok ahhoz, hogy most ideírjak. De holnap segítsenek nekem!
2014. márc. 23. 23:03
 7/15 A kérdező kommentje:

Kétszer lett kikapcsolva. És most akkor mi legyen ?

Lekapcsoljam? Hagyjam holnap délutánig? Hibernáljam? A c-n volt.

2014. márc. 23. 23:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Annak már sajnos annyi. Szoktál lementéseket készíteni félkész dolgokról pentdriver-ra? Ha nem, akkor nagyon megszívtad.
2014. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tengor ***** válasza:
Gép kikapcs és bízd rá egy szakira a dolgot, akkor még talán menthető. Egyébként nem tudom hova ez a nagy aggódás. Ha fontos volt a szakdolgozat, akkor van róla biztonsági mentésed, minden bizonnyal.
2014. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pont akkor akartam elküldeni meg biztonsági másolatokat csinálni. Még nem volt teljesen kész, mindössze 12 oldal. Csakhogy ez volt az alapja, ha ez meglenne, akkor 3-4 nap alatt befejeztem volna az egészet.
2014. márc. 24. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!