Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire jók a HP laptopok?...

Mennyire jók a HP laptopok? (Fontos)

Figyelt kérdés

Meghalt a gépem, és minél hamarabb bekéne szereznem egy másikat. Kinéztem egy HP laptopot és nekem nagyon bejön, de nem tudom, hogy mennyire megbízható a márka. 160-165.000 Ft -ig mennék el maximum és ahogy keresgéltem erre találtam:


[link]


AMD Quad-Core A10-5750M APU Processzor;

43,9 cm (17") HD+ 16:9 LED kijelző (fényes);

8 GB RAM, 500 GB (5400 U/min, SATA);

AMD Radeon™ HD 8650G / 8670M Dual GPU (1 GB DDR3)



2014. márc. 22. 08:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, akkor hidd ezt :)

Én semmiképpen sem vennék HP-t. A hűtés témán nem fogok vitatkozini, tapasztalatból tudom, hogy 0. (Céges laptopok közül 6-ot kellett cserélni azért, mert nem bírták a terhelést, és biztonsági okokból" leeálltak. Összesen 12 db ilyen gép volt, ez bizony épp a fele.)

Az, hogy te gyűlölöd a samsungot, nem jelenti azt, hogy nem jó a termék, amit gyárt. :)

Kérdező, mielőtt vásárolsz, kérlek olvasd el a termék leírást... Nem értem, hogy miért kell hülyeségekkel bombázni a népet?

"(Grafikus teljesítménye az Intel Core i5 és Core i7 közé tehető!)" Írják ezt a processzorról, ami nem mellesleg elég silány darab, ennyi pénzért.

2014. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11-es, Te mit ajánlanál???
2014. márc. 24. 15:20
 13/22 anonim ***** válasza:

Így elsőre? :)

[link]


[link]


Az Acer laptopokkal érdemes vigyázni, mert elég sérülékenyek, ezért nem is szoktam őket preferálni. Viszont ár függvényében mindkettő pofás teljesítményre képes. :)

2014. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jajj, és amit elfelejtettem: Természetesen mindkét modellben jobb a processzor, illetve dedikált videókártyával rendelkeznek.

(És persze a leírásban sincsenek ordenáré baromságok.)

2014. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de Acer-t nem akarok venni. Tapasztalat miatt...egyik ismerősömnek 2 Acer-je volt, egyik 8hónapig bírta, a másik meg épphogy kibírt 1évet...HP,ASUS,Lenovo...ezek között szeretnék válogatni.
2014. márc. 25. 19:14
 16/22 A kérdező kommentje:
Lenovo-ból ezt néztem ki: [link] ...Minimálisan drágább, mint amennyit kiadnék érte, de az a +5.000 Ft-ot kifizetem, ha megéri az árát. :)
2014. márc. 25. 19:28
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez mindenképp megéri.
2014. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

(Így a keret máris 170.re ugrott.)

Megéri, drágbább, de jobb. A processzor teljesítmény valami meglepő oknál fogva itt is nagyobb, mint a fent említett HP gépnél... Az árát teljesen megéri, de középkategóriás laptophoz híven vannak érdekességei. Ha nem vagy illesztés-bu*i, akkor nem lesz vele gondod :)

Ha gondolod keresek egy masszív Fujitsu-Siemenes-t. :D

2014. márc. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
"illesztés-bu*i"???? Ezt hogy érted? :D
2014. márc. 26. 19:10
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha online rendeled, akkor nem fogod látni... :)

A Lenovo gépeinek anyaghasználata egész jó, mondhatni kitűnő. De van pár dolog, amire sajnos nem figyelnek eléggé. Ilyenek az illesztések. Én ahogy kézbe vettem a saját laptopom, rögtön (igen, még bent a boltban) csavarhúzót is ragadtam és meghúzgáltam a laza csavarokat. Ezeket később otthon csavar rögzítővel is kezeltem.

2014. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!