Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire jók a HP laptopok?...

Mennyire jók a HP laptopok? (Fontos)

Figyelt kérdés

Meghalt a gépem, és minél hamarabb bekéne szereznem egy másikat. Kinéztem egy HP laptopot és nekem nagyon bejön, de nem tudom, hogy mennyire megbízható a márka. 160-165.000 Ft -ig mennék el maximum és ahogy keresgéltem erre találtam:


[link]


AMD Quad-Core A10-5750M APU Processzor;

43,9 cm (17") HD+ 16:9 LED kijelző (fényes);

8 GB RAM, 500 GB (5400 U/min, SATA);

AMD Radeon™ HD 8650G / 8670M Dual GPU (1 GB DDR3)



2014. márc. 22. 08:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
szerintem 150 ezer forint felett már csak jó laptopokat találsz :)amúgy meg ez a 3 a piacvezető asszem: HP, ASUS, ACER. azt meg nem mondom milyen sorrendbe, de ezek a piacvezető márkák.
2014. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, gondoltam Acer-re is, de sokan mondják, hogy hamar tönkremennek...egyik ismerősömnek 8hónapig bírta...kicserélték, a másik épphogy kibírt 1évet. :\
2014. márc. 22. 10:14
 3/22 anonim ***** válasza:

AMD-st ne. Hamar megfog halni a túlzott melegedés miatt. Amúgy a HP kiváló gépeket gyárt, kiváló hűtéssel.

Az enyém egy 2009-es, intel-es HP, és eddig csak az akkut kellett kicserélni. alig melegszik, (illetve jól vezeti ki a termelt hőt) Vághatok vele videót, alig hallható a hangja. Ez minden eddigi HP cuccomra is igaz.

De tényleg, AMD-st ne...

2014. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#1-es: Ilyen sorrendben vannak minőségben, HP és Lenovo - 1. hely, DELL - 2.hely, Asus, Acer, Samsung gagyik. Az Acer nagy csalódás, korábban kiváló üzleti laptopjai voltak, de mára.. fél év alatt meggyilkolja az akut. ferdén nézel rá, összetörik a burkolat. recseg-ropog használat közbe. és úgy melegszik, mint egy fűtőtest.. Sorolhatnám még. Rengeteg Acer jön hozzám 2-3 hónapos korában is, különböző gyártási hibák miatti sérülésekkel. (nem én javítom, csak szakvéleményt adok, és adatot mentek róla a garanciális szervizelés előtt)
2014. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Acernek a régebbi termékeire gondoltam! Nekem mondjuk asztali pc-m van de amikor ismerősömnek kellet venni laptopot meg kérdezte hogy milyet én egyből rávagátam ezt a 3 márkát de mondtam neki a legjobb lenne hogyha hp-t venne ha van pénze utána az asus utána meg a az acer. nos hát vett egy hp-t és egy asus-t (egyet vett még a fiának)és a mai napig úgy megy a kettő, hogy kb egyszer volt szervizbe. Dell az drága (mármint a normális) a Lenovonak meg a neve szerintem nem olyan nagy mint egy hp-nak vagy egy asus-nak. Amúgy még a Sony vaiokról megfeledkeztem :) abban is szerintem nézz körül. már csak ha azt nézed szerintem a Sony gyár nem engedheti meg magának a rossz termékeket :)habár sonyhoz csak egyszer volt szerencsém de nagyon megtetszett
2014. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A Lenovo az IBM-től vásárolta fel a PC részleget, így a régi IBM ThinPad, mára Lenovo ThinkPad lett.

Szóval nem mondható, hogy nincs akkora neve. Főként a munkára való gépeik nagyon jók.

2014. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jah amúgy, Én Sony "fan" vagyok, szóval nálam majdnem minden Sony. Csak nem volt olyan Sony laptop amilyenre szükségem lett volna. Úgy különösebben nem tudok a laptopjaikról nyilatkozni, egyet sem használtam, és javítani sem hoztak egyet sem.


Előző voltam. ;)

2014. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hp laptop? Ezt nem gondolod komolyan, ugye?

Ha leírod, hogy mire használnád, akkor kerítünk neked ebben az árkategóriában valami normálisat.

A HP-k ről, kialakult egy vélemény, ami nem más, mint a megbízhatóság. A gond csak az, hogy az utolsó megbízható termékük a nyomtatók családjába tartozott.

Anyag használatában silány, hűtése szinte 0, ahogy azt már fentebb is leírták, a processzor meg... Asztali gépekben lehetséges, hogy jobb az AMD, de lapotpokban híresen rossz. és természetesen drága is, ahhoz képest, hogy milyen teljesítményű...

OFF: Dell, mint vezető laptop gyártó? :) Még akkor is csak 4.-5.-ik helyre kerülhet, ha az AW-t is hozzá csapjuk.

Nem érdemes rangsorolni őket, csupán megjegyezni a szentháromságot:

Lenovo-Samsung-Asus (Fanboy-ok Toshibát is

választhatnak...)

Akii meg nem hallott még a Lenov-ról, annak üzenném, hogy nyisson már fel egy akármilyen műszaki cikkeket tartalmazó újságot, és nézze meg, hogy hány terméket talál benne Lenovo logoval? :)A megbízhatóságáról meg annyit, hogy IBM minőség... Nem nagyon kell fölözni.

2014. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A laptopot leginkább főiskola munkákhoz használnám, filmnézésre és még játékra (Battlefield 3 - 4,Fifák,NSF,Codok...stb) ezért is gondoltam nagyobb teljesítményű laptopra.
2014. márc. 23. 11:31
 10/22 anonim ***** válasza:

#8-as, megkérdezhetem mit szívtál, hogy a samsungot a megbízható, használható laptopok közé sorolod, miközben az egyik vezető márkát szét aláztad? Csak azért, mert ilyet én is szeretnék hallucinálni...


Hűtése 0? Még mindig a HP mérnökei csinálják a legkiválóbb hűtést, 1 ventilátorral is képesek olyan csodára, amihez másoknak 3 is kevés.

Mások alatt többek közt az Acert értem, akik nem voltak képesek olyan hűtést csinálni, hogy a fűtőkamránkba 8 napnál tovább bírja egy i7-es gép...

2014. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!