Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a menőbb,...

Szerintetek melyik a menőbb, eszköz, a laptop, a notebook, vagy a tablet?

Figyelt kérdés
melyik,

#melyik menőbb
2014. márc. 20. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a laptop vagy a notebook, de nem tudok dönteni, mivel a kettő full ugyanaz.
2014. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anti paladin ***** válasza:
Mindegy csak nagy betűkkel legyen rávésve a hyper, gamer, ultra, utimate szavak valamelyike vagy akár mindegyike. Mondjuk "Hyper ultranoobook for the ultimate gamer experience".
2014. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem leszarom. Ezek eszközök, amik bizonyos feladatokra alkalmasak, a laptop és notebook között pedig manapság már nincs különbség, ugyanannak a gépnek a két neve (tulajdonképpen a notebookokra használják a laptop nevét helytelenül, ami egyébként ma már nem létezik). Egyik gép a másikat nem tudja kompromisszummentesen kiváltani. Vannak ugyan lecsatolható billentyűzetes, érintőkijelzős notebookok, de az a kompromisszum kompromisszuma.


Azt használd, amelyikre szükséged van és amelyik kényelmesebb számodra.

2014. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egy Macbook kell. Ha arcozni akarsz, mindenkepp azt vedd! Akkor mindenki latni fogja, hogy csak egy mumajer megfelelesi kenyszeres pocs vagy.

Persze vannak feladatok, amire a Macek a legmegfelelobbek, de a kerdesedbol nem nehez megallapitani, hogy te nem az a kategoria vagy, akinek ezert kell:)

2014. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Melyik menőbb, ezen most mosolyogtam egy jót :)

Gondolom elég fiatal(mondom ezt én a magam 17 évével) lehetsz és mint a nagy átlagnál megy ez a társaidnak való megfelelés, elismertség keresése. Ezzel a gimnázium és (sajnos) sok ismerősömön keresztül én is találkozok ezzel nap mint nap, de mondjuk ki ez ritka nagy baromság. Múltkor egyik barátom hívott el cipőt venni magával és kérte, hogy mondjak véleményt. Mivel az ő és én ízlése teljesen eltérő(ő amolyan mai divat selyemfiú, én meg "egyszerűbb rocker") ezért is mondtam ,hogy ami neki tetszik és kényelmes azt válassza. Meg is lett volna a kényelmes, minőségi darab ami még az ízlésvilágához is közel állt és végül kicserélte mikor meglátta az állítása szerint közel se olyan kényelmes, silányabb, de "tini divat" darabot. Erre gondolom nem kell mondanom semmit.

Na, hogy valami értelme is legyen ennek, szerintem tágabb értelmezésben a fenti eszközök is cipők, azt válaszd ami neked kényelmesebb, ami jobban megfelel az igényeidnek. Nyilván ha nyárra veszel cipőt nem 20 soros acélbetétes lesz tehát ha például szöveget akarsz gépelni, szerkeszteni stb. messze elkerülöd a tableteket.

Nemrégiben hozzám is vágtak egyet és a megismerkedés gyönyörű 10 perce után le is tettem, hogy minek ez nekem. Aztán pár nap múlva kapott még egy esélyt, akkor jobban elmerültem benne, de akkor se jöttem rá valakinek mi szüksége lehet erre. Ha valami "kicsit" akarok magammal vinni ott az okos teló ami eddig mindent ellátott amire használni akartam pedig még nincs is valami nagyon szuper tepsim(HTC Legend és Huawei Y200 amiket használok). Egyetlen dolog volt amiben tudott olyat mutatni amiért elismerően csettintettem, a Bűn és Bűnhődést elég kellemes volt olvasni róla amit a telóimról nem mondhatok el ahogy a könyves formáról se(az egyik kicsi a másikból valami teljesen érthetetlen okból fogva kimaradt a háttét világítás a szabad nagyítás opciója). Persze eltérő emberek vagyunk eltérő igényekkel, én a magam részéről a húgomnak adtam az enyémet a kitűnő tanulmányi eredményéért és mert elég idősnek tartom, hogy legyen androidos betanuló körútja.

Viszont a kérdésre válaszolva is, manapság én azt vettem észre az a menő aki zsebből(!) egy tabletet kivág aminek aztán semmi hasznát nem látja, de biztos valaki erre izgul.


ui: Elnézést az értelmetlen "leírom a tutit" irományomról, rossz szokásomhoz híven megint sokat látok a dolgokba vagy csak talán sok az időm a töri és biosz beadandó között így estére :D

2014. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utólag elolvasva bocsánat az esetleges helyesírási és stilisztikai hibákért főként az elején, két részbe írtam meg mert pár mondat után félbeszakítottak.
2014. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én egy 50 éves ember vagyok. Akinek mind a 3 van.17 évesnél jóval idősebb vagyok, meg egy 50 éves nem menőzikmár ilyenekel.Csak kíváncsi voltam az emberek véleményére.De úgy láttom csak gyerekes válaszokat kapok felesleges volt feltenem ezt a kérdést, gyerekek vagytok és gyerekesek.

Aki bunkó az meg az is marad, akármit ír is :)

2014. márc. 20. 23:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is előzetesen alkottam véleményt az előbb, látom mellé fogtam, ember vagyok, tévedek. Ettől független azért köszönöm az előzetes véleményformálást mindenki nevében, nyilván a fenti roppant elmés kérdés meghatározatlanságából tudnunk kellett volna, hogy milyen célzattal született meg a kérdés.

Ezenfelül még azért is elnézést, hogy én nagy buta nem vettem észre, hogy milyen kis fiatal vagyok az 50-hez képest és abban a hitben tengetem életem(amire csak nyugtatásul közlöm ráerősítettél az előbbi kis véleményalkotással), hogy az "ész" nem feltétlen a kor függvénye.

Azt viszont elismerem, kegyetlen hibám, hogy nem bírok annyiban hagyni dolgokat ezért most is olyan hülyén érzem magam. Majd csak kinövöm :)

2014. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Neked van mind a 3? Remek! Ird le a kulonbseget a laptopod es a notebookod kozott. Kivancsian varom miben kulonbozik (nem technikai specifikaciokra gondolok).

Egyekent meg lehetsz akar 80 eves is, ha a kerdesed gyerekes, ne varj komoly valaszokat.

2014. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Maskulonben nem veltem felfedezni bunkosagot egyik valaszban sem. A kerdes szinvonalan mozogva valaszoltunk.
2014. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!