Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jó laptop van 100 000...

Milyen jó laptop van 100 000 forintig bezárólag?

Figyelt kérdés

Internetezésre, office-ra filmnézésre kellene. Nem játékra.


Nem vagyok szakértő, kérlek segítsetek!


100 ezer forintért már kapható jó?

És hol éri meg venni? Gondolom nem Auchan meg egyéb hipermarketek.


Köszönöm!



2013. aug. 27. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit felhasználási célként megjelöltét arra szinte bármi jó. Beleértve használt üzleti kategóriás gépeket is.


Azzal viszont jó ha tisztában vagy, hogy csodák nincsenek. Amit újonnan 100K-ért megkapsz, az nem is ér többet. Pláne ha operációs rendszert és irodai alkalmazásokatis kapsz hozzá.


A "cipőt a cipőboltból" elv nagyjából erre a témára is igaz.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy nem foghatsz ki nagyon jó ajánlatokat bármelyik hyper-szatócsüzletben.


Én már vettem a nyomtatót, monitort, médialejátszót ilyen helyen és láttam laptopot is olyan áron, hogy csak azért nem vettem meg, mert semmi szükségem rá.


Viszont nem jellemző, hogy hozzáértő segítséget kapnál, ha bármilyen kérdésed merülne fel.


Olvasgass a témába vágó fórumtémákat. [link]


Azután olyan helyeken nézelődj, ahol a bolt nevében szerepel a notebook, vagy laptop. [link]

2013. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ennyi pénzért office illetve windows nincs benne.


Köszönöm a válaszokat!


De az ilyen laptopok, ha nem is csúcskategóriások, azért megbízhatóak? úgy értem, hogy nem mennek tönkre gyorsan, nem ócskák.

2013. aug. 27. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

A laptopgyártók csak úgy tudnak spórolni, ha gyengébb anyagokból - mondjuk úgy -, spórolósan építkeznek.


Meg eleve a már kifutó, de még raktáron lévő alkatrészekből bűvészkednek.


Persze valameddig a belépő szintű cuccok is hibátlanul működnek - lehet, hogy soha semmi baj nem lesz velük -, csak sokkal hamarabb elhasználódnak. Bármennyire is vigyázol rájuk.


Szívem szerint egy használt üzleti kategóriás Lenovo ThinkPad-re, vagy HP Probookra, vagy Elitebookra, vagy Dell latitude-ra, vagy bármely más gyártó hasonló készülékére beszélnélek rá, mert minőségben magasan a belépőszintű kategia felett, viszont árban alatta álnak, de mivel laikus vagy, inkább nem teszem.

2013. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!