Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell megcsinálni azt,...

Tóth Benc3 kérdése:

Hogy kell megcsinálni azt, hogy vettem egy karaoke mikrofont, és hogy tudom megcsinálni hogy a 2.1 es hangszórómon szoljon?

Figyelt kérdés
mikrfon,2.1,hangfal
2014. márc. 19. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

eskü nem értem a kérdést :(

tehát van egy mikrofonod és egy milyen hangszóród????

nyilván valami jelbeviteli ezsköz kel még oda, csak így összekötve nem igen tud az szólni ....

2014. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy összedugod a kettőt.
2014. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már összekötöttem a 2.1 es hangszóróval a kimenetet.
2014. márc. 19. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A vezérlőpultban a hang beállításokban fut valami "bemenetfigyelés" vagy hasonló néven. Nézd el nekem, hogy nem bootolok át winre emiatt, remélem elég, hogy megtaláld :)
2014. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mivel a mikrofonnak is, meg a hangrendszernek is jack dugó van a végén, így közbe kell iktatnod a számítógépedet, hogy megszólaljon. esetleg csinálhatsz egy átalakítót, amibe mindkét jack dugót(mikrofon és hangrendszer) bedughatod.

ha laptopot, vagy pc-t kötsz közé, akkor a hangbeállításoknál a keverőben engedélyezned kell a mikrofon bemenetet(ki kell venni a "mute pipát").

remélem érthető voltam :-)


ja... és a mikrofonnak valószínűleg 6-os jack csatlakozója van, szóval ahhoz meg kell egy átalakító, ami 3,5-ös jack-re alakítja!

2014. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!