Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meglehet-e valósítani ezt?

Meglehet-e valósítani ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó hogy van egy játék, ami szervereken megy.

Nos, ezt meg lehetne hackelni CheatEngine-nal?

Szóval, mondjuk egy tankhoz kell xy xp, de még hiányzik xy xp, és ami hiányzik, azt lehetne addolni cheatenginel?


Sajnos, lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de remélem valamennyire érthető.


Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2014. márc. 7. 21:28
 1/4 uno20001 ***** válasza:
100%
Ha szerveren van, és te nem férsz hozzá, akkor valószínűleg nem.
2014. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz:NEM!

És ne csalj, hidd el sokkal jobb csalás nélkül.

2014. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én értem hogy jobb, de mikor már 3 hete küzdesz érte és még a felénél jársz, már kezd unalmassá válni.
2014. márc. 7. 22:04
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
100%

Gondolj arra, mások is ugyan úgy küzdenek.

Ezek a taktikai webes játékok nem, a gyors végigjátszhatóságról szólnak és ez a jó benne! Ha hamar mindent elérsz akkor nem unalmas?!

Türelmetlenül nem lehet játszani.Csalások semmire nem jók ezt majd te is belátod, ha korosodsz egy kicsit. Minden elmúlik hamar és ha ezt még sürgeted is akkor végképp értelmét veszti!

Szervert nem igazán lehet feltörni, aki esetleg mégis meg tudja tenni az nem fogja megkérdezni hogy hogyan! Nagy valószinüséggel hamar kiderülne a játékos profilja "ugrana" és befoltoznák a biztonsági rést, de ez nem történik meg, fel vannak készülve a külső támadásokra.

2014. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!