Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy tabletet de lemerül...

Vettem egy tabletet de lemerült másfél óra alatt miért?

Figyelt kérdés
hallottam olyat hogy ki kell süttetni azaz a töltőn hagyni tizen pár óráig meg olyat is hogy töbször lemeríteni és feltölteni egyébként sencor element 7v3 tabletem van Li-Pol aksival

2014. márc. 4. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

nem találom sehol a neten, hogy hány órát kell működnie, tehát nem büszke rá a gyártó ... de keveslem


ezeknek az aksiknak nincsenek ilyen követelményei

2014. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Mikor vetted? Kérd vissza az árát, ha vissza tudod, ha nem, vásárold le!!!!

Ez egy Q88 átnevezve. 2200mAh-s akku van benne, a polymer kb. arra jó, hogy sokkal kisebb helyen elfér, mint az ion, s biztonságosabb, viszont sokkal tovább kell tölteni. Szóval nem elég, hogy 1.5 óra alatt lemerül, szerintem kb. 4 órát töltheted, mire feltölt.

A használati idő reális. Nem hiba! Ez ennyire képes. Hát még ha tartósan terhelnéd a procit, gpu-t... :D én úgy saccolom kb. 45 percet bírna.

14 ezer forintért nem szabad tabletet venni, tök mindegy mire használnád. Ezt látnia kéne egy embernek, hogy ennyiért nem hogy nem várhat el sokat, ennyiért gyakorlatilag kirabolják! Nagybani ára egyébként kb. 7 max. 9 ezer forintra tehető azzal együtt, hogy szépen rászitázták nekik a Sencor feliratot, szal még így is ügyeskedniük kell, hogy ebből haszon is legyen.

2014. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!