Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam ma egy laptopot....

Kaptam ma egy laptopot. Nagyon szuper meg minden de ez a Windows 7 nekem nagyon nem jön be és ha újra telepítem mondjuk XP-vel akkor tudom használni a Bluetooth-ot és a vezeték nélküli netet? és akkor a garanciának lőttek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöször nézd meg, a laptopodnak milyen drivertámogatása van Xp-hez! (a gyártó honlapján)

Az Xp esetén egy külön programot (pl. Bluesoleil) kell telepíteni.

A wifi-t tudod használni, de a W7 jobban kezeli a vezeték nélküli hálozatokat.

Garancia... nem tudom, de szerintem az a hardverre van, nem az oprendszerre.


Mi nem tetszik a Win7-ben? Én azt használom, és nagyon szuper!

2009. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez tudni kéne a laptop márkáját és típusát. :S

Van rá esély, hogy menni fog XP alatt is a bluetooth, a wi-fi meg szinte biztos. A garanciát cége válogatja, de általában szoftveres módosításért nem vész el (és itt az általában-on van a hangsúly). Mellesleg fogadj meg egy tanácsot: használd még egy picit a W7-et ne ítélkezz ilyen gyorsan. Biztonságosabb és jobban kihasználja a kor technológiáit mint az XP és szerintem jobb is csak meg kell ismerni. Persze ha ezek után se tetszik, tégy belátásod szerint. :D

2009. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Márkája: Hp pavilion dv6 notebook PC

és az nem tetszik h sok progit nem támogat...és játékot se pedig 3Gb ram 512 vidi kari és athlon proci dual core 2gb

nekem a vista se tetszik és a winwows7se...

2009. dec. 12. 22:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Na a játékok megoldottam úgy hogy jobb egér...tulajdonságok...kompatibilitás és h Windows XP sp2

remélem progikat is meglehet így csinálni és akkor maradhat a Windows 7

2009. dec. 12. 22:37
 5/6 anonim válasza:

igen, egy nap alatt nehéz megitélni egy új oprendszert. szerintem a win 7 jelenleg a legjobb operációs rendszer, pedig mindennapos macintosh használó vagyok,és linuxot is bűvölöm már egy ideje. (de ez külön topic beszélgetés lenne).

Nem feltétlen fog minden működni régi oprendszerrel, hiszen ha win7et kaptál rá,akkor már valószínüleg erre gyártották a notebook-od, de persze hp.com-on tudod ellenőrizni,hogy mindenhez van-e driver.

1-2 hét alatt simán meg fogod tudni szokni szerintem a win7-et, ráadásul,még a kinézetét is kb teljesen "xp-síteni" lehet, ha esetleg ez volt a problémád.

de már ahogy látom ezen a 2-3 heten is túl vagy,érdekel a véleményed, sikerült megszokni? ;)

2009. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de már nem publikus a kérdés
2009. dec. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!