Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Többi lent!

Mi lehet a probléma? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval függőleges csíkok vannak a monitoron kb 2cm lila/zöld csík 8db, közöttük normális a kép-

csíkoskép-jókép és így tovább.

Monitor vagy videókártya? Vagy valami más a probléma forrása?

A monitor csatlakozókat megnéztem semmi probléma vele



2014. márc. 3. 12:29
 1/9 Tengor ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a VGA pukkant el. Biztosra akkor mehetsz ha kipróbálod másik VGA-val és másik monitorral.
2014. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ati radeon 9800se-m van, beleraktam már egy nvidia geforce mx400-ast de azzal meg elindul szép kép stb de csak a xp töltés elöttig jut el, oszt" kiírja hogy not failed boot valami.

atinak van egy csatlakozó kábelja, a geforce meg egyedül van kábelek nélkül

2014. márc. 3. 12:43
 3/9 Tengor ***** válasza:
Ha a win betöltéséig jó a kép, akkor az megerősíti, hogy a VGA adta meg magát.
2014. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor egy ugyan ilyen vga-t kell szereznem, nem akarok újat venni, mert nem nagyon érné meg. Akkor a kábel hiány miatt nem kompatibilis az nvidia geforce akkor?
2014. márc. 3. 12:55
 5/9 Tengor ***** válasza:

Nem kell ugyan ilyennek lennie, csak ezzel kompatiblisnak. Az NVidia valószínűleg a driver hiánya miatt nem működik.

Indítsd el a rendszert VGA módban v. csökkentettben, töröld az ATI drivert és tedd fel az NVidiát.

2014. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na most az ati(amirossz) kártya van bent, ha csökkentettbe elindítom a gépet és leszedem a drivert, akkor feltudom rakni az nvidiát? csak mert simán próbáltam és ezt írta ki----

nem talált olyan hardvert ami kompatibilis

2014. márc. 3. 15:02
 7/9 Tengor ***** válasza:
Atival leszeded a drivert, majd nvidiát beteszed és telepíted. Ha ez nem megy, akkor az NVidia kártyának v. kevés a táp v. az is rossz.
2014. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó, tegyük fel hogy leszedem a drivert, és ha utána sem indul a gép akkor driver nélkül vissza tudom tenni az atit?
2014. márc. 3. 18:40
 9/9 A kérdező kommentje:
törlöm a drivert pardon
2014. márc. 3. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!