Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ilyen a monitor


[link]


Monitor vagy videó kártya?



2014. febr. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Videókártya probléma.
2014. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha ez biztos akkor nincs mit tenni mint kuka a kártya? :D
2014. febr. 26. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy videokártya. Simán lehet sérült csatlakozó, monitor hiba vagy kábelhiba.


Biztosra akkor mehetsz, ha szerzel cserealkatrészt. Kábel elvileg kellett hogy legyen a monitor dobozában is többféle (vga, dvi esetleg hdmi). Monitort és videokarit nehezebb szerezni. De a cserélgetéssel kiderül mi a rossz.

2014. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon régi gép kb 10éves és már használtan lett véve is. semmi más kábel nincs hozzá, de a csatlakozók nincsenek ki lazulva mert azokat megnéztem,, talán az még segíthet nektek valamit hogyha valamilen mozgás van a képernyőn akkor pulzálnak a csíkok, pl villog a kurzor akkor vele együtt a csíkok is lila/zöld
2014. febr. 26. 12:17
 5/6 A kérdező kommentje:

na teszteltem egy progival, egy kiló ilyent írt ki meg sem vártam a végét::.


Error at [08029F16]: must be FFFF, but found 00FF (bits: 1111111100000000)

2014. márc. 2. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:

miért nem lehet szerkeszteni :D


ez a hiba ez mit tud?

2014. márc. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!