Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Annyit szeretnék kérdezni,...

Annyit szeretnék kérdezni, hogy hogyan lehet feltelepíteni egy pl. kamionos gamemode-t a sampos szerómra (0.3x)?

Figyelt kérdés
Na annyi a lényeg h letöltöttem egy gamemodet samp forumról, és egy szót sem értek angolul(csak annyit értettem hogy ugye meg volt a szeróm és csomagoljam oda bele de amikor elidítom akkor valami run time 19 (file or function is not fount) és itt megáll. Ezt így értem, csak a pawno meg az ilyenek kicsit sok nekem, nem igazán értek még hozzá. Aki tud légyszi help mert nem igazán találtam normális bemutatót erről. Remélem azért vmit ki lehetett venni hogy mit szeretnék. :) az alapdolgokat megcsináltam a server beállításoknál, átírtam a gamemode nevét is, stb... de ha vkit érdekel: PPC_Trucking_v1 a neve a gamemódnak, ha valaki nekem kifejti vagy videót küld az egy pipát + egy 3xos köszönömöt kap :D

2014. febr. 25. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!