Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy S2 vagy Iphone 4?

Samsung galaxy S2 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés

Melyiken gyorsabb a netezés , melyik nem szaggat , melyiknél jobb a játék élmény ?

Legfontosabb a ( NET , KAMERA ÉS VIDEÓ ) ?

Melyiken jobb a ( KAMERA , VIDEO és GYORSABB NET ) ??


2014. febr. 23. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

S2: jobb kamera és net

Iphone: nem laggol az oprendszer, de az s2-nél sem észrevehető.

Ár-érték arányról meg ne is beszéljünk, a iphos 2x annyiba kerül, mint az s2. A 4 árán egy galaxy s4-et lehet venni, szóval megint csak az almát fizeted meg, a kijelző minőségéről meg még nem esett szó.

2014. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

S2 gyorsabb netbe sokkal ?

Kamerája mennyivel jobb ?

Mert én láttam olyat h az 5mpx-es kamera verte a 8mpx-et!

2014. febr. 23. 17:07
 3/3 anonim válasza:

Én is Iphone és Samsung között vaciláltam, Samsungot választottam, igaz S4 minit (3 hónapja). Ahogy hallom, most kezdi a T Mobil nyomni, szóval hamarosan tucattelefon lesz, mint 1,5 éve az Iphone 4s.. -.-"

Az ár miatt döntöttem a Samsung mellett, az Apple 4S még mindig 100fölött volt, és mondhatni már nem is a legújabb modell, míg a Samsung S4 mini akkor még nagyon is újnak számított (a napokban jön az S5) és így is 90körül volt. Nem bántam meg, nekem nem ér annyit az alma logó... amire én használom és kell, azt mindekettő simán tudja, szépek is, szóval a design sem teszi egyértelművé a választást :)

Én szeretem, amire nekem kell tökéletes (gyors a net, a telefon is, működnek az alkalmazások, szép képeket csinál, jó minőségű a videó és a hangfelvétel is)

2014. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!