Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S3 mini vagy...

Palix0312 kérdése:

Samsung Galaxy S3 mini vagy Sony Xperia L vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért? az ár nem számít.

2014. jan. 2. 00:28
1 2
 1/15 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Samsung Galaxy S3. Ne a minit. Bár azt mondtad ár nem számít, szóval S4.
2014. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
s3 mini nagyon gyenge akkor s4 mini az elég jó utána az L vagy az Iphone teljesen más de nekem nem jön be
2014. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül i4S.
2014. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem úgy nem számít az ár hogy akármilyen telefont megtudok venni, hanem a fentiek közül nem számít az ár. de ha tudtok ezeknél jobb telefont használtan 40ezerért akár linkelni is akkor várom!
2014. jan. 2. 00:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Használtam 40 ezerért 4S nem túl valószínű, jobb állapotú (függő!) sima 4-ek is magasabb árban mennek el. Én a helyedben gyanakodnék, hogy valami nem kerek. Gondolom mondanom sem kell, de nem lehet elégszer hangsúlyozni: csak személyesen vegyél telefont, előreutalás semmilyen esetben se legyen opció.
2014. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha iPhone-t veszek természetesen személyesen akarom átvenni úgy hogy kezemben tartom és megnézem:) hidd el van már 40ezerért.. 2011-es telefon 3 éve jelent meg.. ahogy mindennek ennek is lement az ára, ezért gondoltam erre a telóra is:) de nekem kicsit kicsinek tűnik.. s3 minihez vonzódom eléggé...
2014. jan. 2. 01:20
 7/15 anonim ***** válasza:
s3 mini am elég elavult 45nm es proci az L már 28nm jobb teljesitmény kevesebb fogyasztással
2014. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
barátnőmnek s3 minije van, néha igaz befagy de tényleg csak ilyen 1-2 másodpercig és tényleg ritkán.. ami még nem tetszik az s3 miniben hogy 1napot nem bír ki töltés nélkül... legalábbis barátnőmnél nem... az Xperia L-től kicsit tartok... xperia e telefonom volt és egy rakás szar... tudom az L már jobb kategória.. de kicsit félek...
2014. jan. 2. 01:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs 2 hónapja, hogy eladtam 55-ért a 4-emet, 1 hetet sem kellett várni, hogy elvigyék, naponta voltak érdeklődők. Használt, 3 éves, kicsit karcos, de tökéletesen működő T-mobile-os készüléket. Előtte felmértem a terepet, hidd el:)

4S ennyiért nem túl valószínű, 4-ből is zöme ennyiért olyan, aminek vannak nyavalyái. Nem akarlak meggyőzni, de mindenképp légy résen!

2014. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
[link] itt jó pár eredetit látok:) szerintem:) persze vannak eredetinek kiadott kamuk.. de azért én kiszúrom:)
2014. jan. 2. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!