Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépbe raktam egy videókártyá...

Cpt.Price11 kérdése:

A gépbe raktam egy videókártyát bekapcsolt a gép és minden megvolt. Viszont a felbontás 860*640-es volt gondoltam átállítom nagyobbra és túl nagyot állítottam be elfeketedett a képernyő és valamit kiírt pirossal és azóta nem kapcsol be. Miért?

Figyelt kérdés
Azóta mindig csak újraindul a windows indulsásánál már vagy 15-20-szor megcsinlta . Mit lehet csinálni? HOgy állítsam vissza kisebbre ha nem tudom bekapcsolni a gépet és nem jutok be a képernyő felbontásba?

2014. febr. 17. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltelepítetted a vga drivert mielőtt állítottad a felbontást? Am csökkentett módban elindul? Lesz Windows asztalod?
2014. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem telepítettem fel írta higy eszkoöz illesztó program tleepítése az kész volt utána átállítottam 2000*valamennyire és ez túl sok volt neki. Mindjárt megnézem csökkentettmódban jó-e.
2014. febr. 17. 17:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Csökkentettmódban parancsorral elindul de semmi mással kisfelbontásban se indul elmeg sehogy máshogy.
2014. febr. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!