Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásároltam egy 2D HD LG TV...

Majorbarni kérdése:

Vásároltam egy 2D HD LG TV (Monitort. Első beszerelés alkalmával, a képernyő felbontás 1920x1080ra lehetett állítani?

Figyelt kérdés
Nagyon szép volt a kép. Aztán kivettük a gépből az egyik 2GB-os Ramomat, mert egy másik gépbe volt rá szükség, és amikor visszakapcsoltam a gépet a felbontásom már csak 1366x768ra lehetett beállítani. Nagy Ikonok, Torz kép. STB STB Hiába raktam vissza a kivett RAMot és lett újra 4. Nem változott semmit. AMD VISION Control Centerrel próbáltam állítani, ott se sikerült. Újra raktam a gépet, az sem változtatott a dolgokon. Kétségbe estem, segítsen valaki pls. Nem akarok új videokártyát venni. Ötlet?

2013. nov. 3. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!