Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjam dvd-re a windows...

Hogyan írjam dvd-re a windows 7-et?

Figyelt kérdés
újra szeretném telepíteni a gépemet és biosból futtatni a dvd-t.

2014. febr. 15. 12:31
1 2
 11/14 Tengor ***** válasza:

Ha 5 rugónál többet lopsz és elkapnak már az is bűncselekmény, nem kell, hogy meghaljon egy gyerek.

Ettől függetlenül akkor sem dicséretes a lopás és nem is túl etikus valaki ebben segíteni, még ha konkrétan nem is bűncselekmény.

2014. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jogilag nem vagyok olyan képzett mint te.De ha azt állítod hogy nincs a gépeden egy nem fizetett szoftver vagy nem egészen legálisan letöltött film vagy zeneanyag.Akkor szólj és kidoboltatom a kisbíróval.
2014. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tengor ***** válasza:

#12, jogban én sem nevezném magam képzettnek. Informatikában érzem magam otthon, és ehhez hozzátartozik az is, hogy a jogi dolgait valamilyen szinten próbálom követni.

Hogy mit állítok az lényegtelen, elvégre nem kötötted ki, hogy nem hazudhatok. ;-)

2014. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na így már értem.Tehát politikus vagy.Elnézem neked korábbi dolgaid.
2014. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!