Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Diablo III. kb. mennyi...

A Diablo III. kb. mennyi netet használ mondjuk óránként?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre tettem fel a kérdést de nem nagyon találtam jó kategóriát. Nincs még netem, ha lesz akkor sem korlátlan. Szeretek Diablo-zni, arra lennék kíváncsi hogy kb mennyire kell neki a nagy adatforgalom, mert ugyebár netes (szerverre kell csatlakozni stb).. Szerintetek?

Nézzétek el tudatlanságom, csaj létemre játszom vele, nem igazán vagyok otthon a játékok világában, ez az egy játék amivel játszom...

Köszi a választ...



2014. febr. 14. 10:55
 1/2 Tengor ***** válasza:
Nem írtál konkrétumot, de jellemzően a mobil neteknél szokott lenni letöltési korlát. Ha valóben mobilnetben gondolkozol, akkor számolj azzal, hogy azt nem játékra tervezték. A késleltetése nagyon nagy is lehet, ami élvezhetetlenné teszi a játékot.
2014. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, egyszer voltam Ausztriában, ott ilyen feltöltős nettel játszottam (kb 1 giga netem volt feltöltésenként, jó pár óra diablózás után sem fogyott le, azt sem mondanàm hogy lassú volt. De azt nem néztem mennyi volt az adatforgalom. Szóval engem csak az érdekel... milyen kritériumokat lehet írni? Mire gondolsz?
2014. febr. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!