Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy új pc-t...

Szeretnék venni egy új pc-t ennyit tudok róla: Gigabyte FM1 tokozás, felső kategóriás alaplap, AMD A6-3650 4 magos proci 4 GB 1600 mhz DDR3 ram. Újabb játékok mennének rajta? (amikkel főként szeretnék játszani:GTA 4-5, Diablo III)

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 21:21
 1/8 lindmayer ***** válasza:

régi

nem csak hogy elavult, de ár-érték arányban seméri meg

mennyi a keret?

és akkor tudunk ajánlani jobat

2013. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:

:)


annak idején pont te raktál nekem össze egy ugyanilyen gépet lindmayer, igaz már másfél éve

2013. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy itt "nincs keret" mert egyik barátomtól venném ezt a gépet részletre, azt hiszem 45-be állapodtunk meg és úgy fizetem ahogy szeretném. Konkrétan pénzem félretéve nincs, amit rászánnék egy új gépre ,azért akartam ezt így havi részletekben mindig rászánok egy kicsit...
2013. okt. 20. 08:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy sem érné meg ha később bővíteném? Vagy egyáltalán ezt lehetne bővíteni/fejleszteni? Nekem nem kellene amúgy egy atom gamer pc, hogy minden játék ultra grafikán menjen... Vagy pl.: a GTA 4-5, Diablo III egyáltalán sehogy nem menne rajta?
2013. okt. 20. 08:37
 5/8 A kérdező kommentje:
A videó kártyát is sikerült kiderítenem: HD6530D prociba integrálva
2013. okt. 20. 10:17
 6/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Ez már egy halott platform, nem bővítik sőt nem is gyártják, és újkorában sem volt gamer, hanem htpc-be való.
2013. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lindmayer ***** válasza:

1,5 év alatt sokat fejlődik a technológia

és mennyire jött be Kovács Pistike01?

2013. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:

tudom :) másfél év egy évezred a számítástechnikában


ez egy liano, azóta már kijött a trinity, a richland és lassan már a kaveri is


teljesen jó a mai napig, hálás vagyok érte. :)

azóta kapott egy ssd-t, valamivel még gyorsabb lett

a winyót lassan kinövöm, de ez természetes :)

2013. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!