Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? Érdemes megvennem? Nem hallottam róla még sok rosszat azoktól akik már megvették.

Figyelt kérdés

1.)Alaplapom Gigabyte GA-F2A88X-D3H (FM2/FM2+) Teljesen új,csomagolt.Annyira bontottam ki hogy megnézzem.Nagyszerűen néz ki.


2.)Tesztelni nem tudom,mert még 2 hét múlva veszek gépházat:

[link]

,újabb két hét múlva egy FM2 vagy FM2+os processzort bele.Legalább AMD Athlon II X4 760K procit.


3.)Aztán egy minőségi de nem halál drága tápegységet (Chieftec vagy FSP vagy bármilyet) szeretnék ami teljesen megbízható,ebben kérlek segítsetek.


4.)Akarok egy minimum ddr3-as 1 gigás 256 bites videókártyát.


5.)Aztán meg ddr3-as ramokat 2133mhz-eseket (2x4gb-ot) kb 22.000ft...tudom...de egyszer kell megfizetni csak.


6.) Aztán már csak egy dvd-rw kell,és azt hiszem ennyi.



#VGA #HDD #RAM #tápegység #DDR3 #CPU #AMD Athlon II X4 760K
2014. febr. 9. 03:47
 1/7 A kérdező kommentje:

JA IGEN TEHÁT JÓ EZ A TÁPEGYSÉG?:



Chieftec 500W GPS-500A8 tápegység

2014. febr. 9. 03:49
 2/7 A kérdező kommentje:
JA IGEN,MEG MÉG VINYÓ ÉS RENDBEN.
2014. febr. 9. 03:51
 3/7 A kérdező kommentje:

ADJATOK TIPPEKET AKIK TAPASZTALTABBAK,HOGY MILYEN TELJESÍTMÉNYŰ CUCCOKAT VENNÉTEK AZ ALAPLAPRA MÉG?


MEKKORA SZOPÁS LESZ HA GYÁRI HIBÁS AZ ALAPLAP ÚRISTEN,TESZTELNI NEM TUDOM,MAJD LEHET CSAK MÁSFÉL HÓNAP MÚLVA...

NA DE VISSZATÉRVE A TÉMÁHOZ,TUDNÁTOK SEGÍTENI?TEHÁT EDDIG ADOTT EGY ALAPLAP.EGY FAIN KIS ERŐS GÉPET AKAROK ÖSSZERAKNI.

2014. febr. 9. 03:56
 4/7 A kérdező kommentje:

ADJATOK TIPPEKET AKIK TAPASZTALTABBAK,HOGY MILYEN TELJESÍTMÉNYŰ CUCCOKAT VENNÉTEK AZ ALAPLAPRA MÉG?


MEKKORA SZÍVÁS LESZ HA GYÁRI HIBÁS AZ ALAPLAP ÚRISTEN,TESZTELNI NEM TUDOM,MAJD LEHET CSAK MÁSFÉL HÓNAP MÚLVA...

NA DE VISSZATÉRVE A TÉMÁHOZ,TUDNÁTOK SEGÍTENI?TEHÁT EDDIG ADOTT EGY ALAPLAP.EGY FAIN KIS ERŐS GÉPET AKAROK ÖSSZERAKNI.

2014. febr. 9. 03:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,csak lefagyott ez az istenverte internetem,és 66x küldte el.
2014. febr. 9. 04:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemrossz táp, bár en inkább valami Corsair CX430W vagy DFX Pro 450W vennék.


Alaplap rendben, ha gyári hibás akkor gariztatod és kapsz újat.


DDR3-as VGA rossz választás, ha játék a cél akkor ilyen konfighoz kb egy HD7770/7790 1GB GDDR5


Winyobol valami sata3-as Toshibat nézz. Vagy amelyikre ttöbb a gari. Seagate, Toshiha, WD


Ramból felesleges 2133MHz úgy sem használnád ki, átlagfelhasználásra bőven elég 1333 vagy 1600MHz. Kitben vedd, tehát 2x4Gb, ugyanis Dual Channelben gyorsabb valamivel.

2014. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. febr. 11. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!