Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mint gondoltok egy 600w-os...

Mint gondoltok egy 600w-os Chieftec tápegység, ami fekete színű és elég szép állapotban van (kb 3kg) megéri megvennem a szomszédomtól 7000 forintért?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ... nem a legmegbizhatóbb márkák közé tartozik( én pc-m nem bíznám rá), és olyan hú de jó áron sem adja... ha alaposan leterhelve leteszteled és műxik, és nem drága pcbe kell akk sztem megveheted... olyan 6k.ért.
2014. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

annyit ajánlottam érte én is neki. 10.000forintos irányárat mondott.Mondtam h áááá.....aztán mondta hogy 7000ft...erre én 6-ot mondtam,és azt mondta átgondolja de nem hiszi h annyiért oda adja.


CHIEFTEC táp nem a legjobb? épp ellenkezőleg, ez a legnagyobb táp márka.FSP,CHIEFTEC

2014. febr. 5. 23:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Gépet akarok összerakni mjad, egy FM2+-os 6 magos proci lesz benne, (újabb generáció) egy 23.000foitnos alaplap.GIGABYTE a gyártó.Szép lassan megveszek hozzá mindent.De tápot azért nem veszek újat mert nagyon drága a chieftec....használtan már más...de ismétlem, elég szép állapotban van.
2014. febr. 5. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam h rossz márka de nincs igazad mert ha rangsorolni kéne a márkákat megbizhatóság szerint nem hiszem h 6.helynél előrébb végezne... am meg nyúzd addig a 6k ajánlattal még be nem dől... ha meg végkébb nem hajlik rá hozd el 7-ért de többért semmi képpen ne.
2014. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta 1 évig volt gépben,meg még egy kis időt egy raktárban....elég ijesztő" ..mivel az új alaplapomra nem akarom rákötni,mert ha valami gond lesz vele,dobhatom ki az alaplapot is....belement a 6ba... de nem kell, veszek egy zsír újat,garanciásan 500w-osat.Szerinted?
2014. febr. 6. 02:32
 6/8 anonim válasza:
és ha a zsír új garanciális tápod eldurran, kapsz helyette újat, de az alaplapodat nem fogják kicserélni, ezt azért vedd figyelembe :)
2014. febr. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Basszus hát akkor ennyi erővel bármilyen táp eldurran....bánja a tököm.Veszek újat.Azért 1 év meg még néhány hónap sok idő...
2014. febr. 6. 04:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó hogy azt nem mondod hogy táp nélkül próbáljam meg üzembe helyezni a gépet mert a táp eldurranhat és az alaplapnak annyi.
2014. febr. 6. 04:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!