Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy adjak hozzá több RAMot?

Hogy adjak hozzá több RAMot?

Figyelt kérdés

Csak tesztelgetések miatt érdekelne hogy hogyan is lehet növelni a minecraft memóriáját?

Ugye alapból 1 GBot eszik, én meg kiváncsi lennék arra hogy 2 vagy 3 GBal hogy megy.



2014. febr. 8. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ha van elég ramod akk annyit eszik amennyire szükséger van nem tuod állítani
2014. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A launcherben tudsz állítani java-hoz paramétereket. Neked a -Xmx valami és -Xms valami értéket kell átállítani -Xmx 4096M-re és -Xms 2048M-re. Az -Xms paraméter a kezdeti memória foglalás (tehát mindenképp ennyit fog használni) a -Xmx pedig a maximum amit használhat. Azt hiszem az 1G, 2G stb. is használható.
2014. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De van egy kis gond.

Nem találom ezt a Xmx meg Xms cuccot.

(Nem eredeti a minecraftom, Torrenteztem az 1.7.4et)

Meg milyen formátumú lenne?

.class vagy milyen?

2014. febr. 8. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom van egy launchered az asztalon, megnyitod azt, majd van egy olyan gomb (nekem bal lent, másban jobb fent van), hogy "edit profile" arra kattints, a megjelenő ablakban valamerre van egy olyan, hogy "JVM arguments". Ezt be kell pipálni, majd a mellette lévő mezőbe írhatsz. nekem eredetileg bent van a -Xmx1G. ha neked is, akkor ezt javíts 3-ra vagy amire akarod, majd mellé írhatod a -Xms2G paramétert szóközzel elválasztva az előzőtől.
2014. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na az megvan.

Beírtam amit kell.

De olyan gond jött most hogy rámentem save profile, utánna meg középen lent a playre.

Na itt a gond.

Mikor rányomok alul van egy zöld sáv ami elkezd tölteni.

Mikor betölt akkor azt az ablakot becsukja és megnyitja újra.

És ez ismétlődik egyfolytában.

2014. febr. 8. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
a developement console kiírja néhány sorba mi a gond. Ha olyasmit látsz, hogy "out of memory exception" akkor kevés az elérhető memória, vedd lejjebb a -Xmx értékét. Ha valami más, akkor próbáld meg bemásolni bastebin-re. A másik amire gondolok, lehet rosszul írtad a paramétereket. Elsőnél én is hibásan írtam. A helyes mód az: "-Xms1G -Xmx3G" (" jelek nélkül)
2014. febr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Most működik jól.

És rájöttem mi volt a probléma hogy felcserélve írtam őket véletlen.

előre írtam a 3Gt és utánna az 1Gt.

2014. febr. 9. 15:23
 8/9 anonim válasza:

szevasztok én is ezzel a problémával küzdök , hogy csak 1g ram a max amit használ és amikor átírom 1-től különbözőre a max vagy a min ramot akkor ezt írja "could not create the jvm

fatal exception has occurred .Program will exit" (6 g ddr3 mas ramom van )hogy lehetne megoldani hogy fusson több gigával?

2014. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeva. A developer console tartalmát másold fel ide -> [link] majd a keletkezett linket dobd fel ide, és megnézem mi a gond.
2014. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!