Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan adjak hozzá videókat a...

Hogyan adjak hozzá videókat a Kedvencek-hez Youtubeon?

Figyelt kérdés

Megint nagyot alkotttak az "intelligens" emberek akik egy szolgáltatás népszerűsítésére törekednek, mert jelen esetben a Google+ közösségi oldalt akarják lenyomni azoknak a torkán akik inkább használják a Facebookot, ahelyett a ... helyett (mindenki gondolja oda a saját nyelvhasználatának legrosszabb szavát)!


A gond nem is ez lenne, mert maximum kikerülném, mint eddig, de mostmár odáig jutottak, hogy már nem adhatsz videókat se a lejátszási listáidhoz. Kicsit nézegettem és most már ott tartok, hogy a videó URL címeit kell másolgassam és úgy beimportálnom a videókat a listáimba, de ez ugye a "Kedvencek" listánál nem működik, hanem kell csináljak én egy "Kedvencek 2" nevű listát és oda beraknom őket.


Komolyan, hogy akarhatnak ennyire uralkodni az emberek felett, ha nem is szó szerint, de egy egész monopóliumot alakítanak ki maguknak, hogy "bizony de az lesz amit ők akarnak". Őszintén még ez sem zavarna, mert összekapcsolnám a fiókomat, de akkor egy teljesen új csatornát nyit, ahol nincsenek meg a listáim, kommentjeim, likejaim és semmi, tehát egy hajszál híján blokkolták minden ember accountját, aki nem a szerencsések közé tartozik. Az zavar a legjobban, hogy én nem csináltam jól valamit és egyszer megengedtem nekik véletlenül, hogy összekapcsolják és azóta van ez, mert a másik accountom köszöni jól van, annál rendesen név van a jobb felső sarokban és nem egy e-mail cím, ráadásul ott még nem is zavarnak ezzel.


Nem tudom, hogy van-e megoldás, mert én kerestem, de senki se ír erről, csak még régebben, amikor még először volt ez és még ki lehetett kapcsolni a Google+-t.


Ha valakinek van megoldása kérem segítsen. Köszönöm!


2013. aug. 2. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!