Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 2008-as Asus laptopom...

Egy 2008-as Asus laptopom van, amiben tönkrement a merevlemez. A szervízben azt mondták, hogy 35000 Ft-ért megjavítják. Ez reális ár?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

nem reális

le akarnak húzni

2014. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Attól függ: ha a javítás a cserét jelenti, akkor bizony tényleg lehúzás. 20-25-ért már lehet winyót kapni bele. 5 rugónál többet a munkadíjért sem szabadna elkérni.

Ha a régiról mentik az adatokat, akkor a 35 az jutányos ár, a profik GB-onként 35 ezret is elkérhetnek, ha nem többet.

2014. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Abineri Béla válasza:
Egy merevlemez cseréje, a 20 ezerbe bőven beleférne, hiszen a szerviz ennek töredékéért jut hozzá a nagykerben. Cseréje időben, meg egy jó kávé és cigi mellett sem több mint 1 megkezdett munka-óra. Ha jól számolok és átgondolom, még a 20 ezer is sok, de legyen rajta egy kis hasznuk is.:) Szerintem gusztustalanul drága az a 35 ezer Ft. Mégha egy ASUS gépről is van szó. Mentést meg nem csinálnak, mivel ha rossz a HDD? Mit is mentenének le? Semmit! Ha tudnak menteni, akkor nem is olyan rossz az a HDD. 7 évig dolgoztam egy szervizben és megtapasztaltam, hogy mennek a dolgok. Szerintem vidd el egy normális szakemberhez, aki a földön jár! 15 ezer jatt! Szerintem Q-va sok!
2014. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fekete Gyula 1 válasza:
Mocskosul le akarnak szedni!!Itt egy link , melyik mibe kerül , bár nem ismerem a Te gépedet , csak fogalmad legyen róla!!Kettő max négy apró csavar , folyamat : lehúz , rádug és a csavarok mehetnek vissza!! [link]
2014. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!