Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kék halál de mi ez és mit...

Nem kék halál de mi ez és mit lehet ellene tenni? A gép leáll de utána újra is indul. Eddig 3 játék okozta: Guild wars 2, Mad Track, Cobra 11 nitro KÉP LENT

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kép az nincs...


Az újraindulás oka ezerféle lehet. Elégtelen hűtés, rossz crack, ez előfordul ha egy tört oprendszer alatt futtatsz egy tört játékot...

2014. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nem látod lehet kékhalál sőt valószínű hogy az okozza.

csak a késleltetés van valamiért alacsonyra állítva és mire kiadná a Blue Scree-nt addigra resetelődik.


A hiba oka kb ezer féle lehet.

játékoknál okozhatja hibás VGA Driver, vírus, vagy esetleg hibás memória is

2014. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
HDD
2014. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Így van, alighanem ez kékhalál, csak Windowsok alapbeállítása XP óta, hogy ilyenkor automatikusan újraindul. Ezt a rendszerbeállításokon belül az indítás és helyreállítás alatt tudod kikapcsolni - tedd meg, mert kékhalál informatív is tud lenni.
2014. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2014. febr. 7. 17:20
 6/19 A kérdező kommentje:

Én meg azt hittem beraktam a képet. :S Sorry

Köszi a válaszokat!!! :)

2014. febr. 7. 17:23
 7/19 anonim ***** válasza:
De bizony ez a kékhalál. Displaydrivert-t regél, tehát a VGA drivere talán cserére szorul vagy most cserélted. Tedd fel a legfrissebb drivert vagy ha most tette fel akkor tedd vissza a régebbit, mert ez a jelenlegi nem igen fekszik neki...
2014. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

AMD Catalyst Center van most rajta fent, a gépet 3 hete telepíthettem újra a Driver a legfrissebb és a régebíeket nem engedi feltelepíteni :S

am.: ilyen a gépem [link]

2014. febr. 7. 17:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Látom hogy ASUS vga akkor az ASUS oldalárol szedd le a drivert
2014. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

powe_r nevű:

Teljesen mindegy honnan szeded le a drivert. attól még hogy Asus ugyan az a GPU van benne mint a Sapphire-ben vagy az MSI-ben

2014. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!