Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az első...

KovacsAdam kérdése:

Mi a véleményetek az első filmemről?


2014. jan. 14. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó pofa, de tényleg kimondhatatlanul amatőr. Nem kezdem el kritizálni, mert jó pofa ahogy próbálkoztok, de tényleg nem sok pozitívumot lehet elmondani róla.
2014. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szóismétlés fail
2014. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez az első filmünk, mi mindent megpróbálunk. Azért is írtuk ki ide, mert nagyon sokat szeretnénk fejlődni.
2014. jan. 14. 19:57
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Én már a rovásírás láttán kinyomtam. No comment.
2014. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Össze dobok egy kis tanács csokrot, ha nem baj:


A hitelességen mindenféleképpen próbáljatok javítani.

-Legalább egy kicsit próbáljatok meg úgy öltözni hogy az az adott szerephez klappoljon.

-Senki nem tudja bele élni magát hogy a helyszín New York mikor egy vad balkáni látkép van, lepukkant keleti autókkal.

-Lehetőleg kerüljétek a kézi kamerázást, alvánnyal próbáljátok, vagy legalább szilárd talajon legyen a kamera mert nagyon zavaró a rázkódás.

-Amatőr videósokként nyilván senki nem várja el a stúdió minőséget, de legalább próbáljatok olyan helyeken felvenni, ahol a forgalom nem nyomja el teljesen a hangotokat.

2014. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A róvásírás láttán azonnal kinyomtad? A magyar nemzet egyik legnagyobb öröksége láttán? Te MSZP-s vagy , vagy csak egyszerűen zsidó?
2014. jan. 14. 20:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egyik sem, csak veled ellentétben gondolkodni is szoktam és nem egy szamárra akasztott kolomp után megyek. Tudod bogárka, itt 800 éve így írnak és olvasnak az emberek. Ezt tanultam, ezt értem, így kommunikálunk most is és engem nem érdekel olyan írás, amit nem ért senki ( [link] ), csak épp ezzel magyarkodnak. Én magyar vagyok enélkül is. Ennyi erővel barlangrajzokat is megtanulhatnád, hisz az még ősmagyarabb. Vagy a Szíriuszon nem voltak barlangok? ;-)
2014. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Teljesen felesleges.
2014. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy te melyik galaxisból jöttél, de az biztos, hogy a gondolkodás magas iskolája nem neked való! Tudod én nem azért írtam ki róvásírással bármit is, mert úgy gondoltam, hogy azt bárki is meg fogja érteni. Kicsi csillag tudod a róvásírás az egy jelkép, tudod mint a magyar zászló is ( vagy mint a zsidóknak az ötágú csillag- csak hogy te is megértsd). Őszintén megmondom nem tudom követni a balkáni logikádat. A te agyi kapacitásod elég jól el tud térni a tárgytól, olyan dolgokat írtál, hogy ennyi erővel kitérhette volna a székely autonómia szolidaritása mellé is. Tudod drága bogárka a jelképeink a múltunkból származnak és nekem már az óvodában is azt tanítottak, hogy: múlt nélkül nincs se jelen és se jövő. Ja és te írtál nekem egy linket amiben az van, hogy egy településen leszavazták a róvásírásos névtáblát, hát én is írok neked egyet amiben több 100 település van, ahol senki sem szavazta le. [link]
2014. jan. 15. 15:33
 10/17 anonim válasza:

Beszarok ez nagyon szar semmi öltözködési stílus 0 viselkedés sem helyes.

Gyerekek .

0 színészi tehetség.

New yoork és ott egy magyar szobor ja és New York-nak teljesen más az építészeti stílusa

szal

színjáték 0

akció 1 (a cím miatt)

humor 10

2014. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!